Як Росія століттями знищувала українську мову

|
Версия для печатиВерсия для печати

 У випуску — про те, як Росія безуспішно викорінювала мову народу, якого начебто «не існує», і що з цього вийшло. З одного боку російська пропаганда наполягає, що мова і культура в України і Росії — спільна. З іншого, що потрібна війна, аби цю спільність отримати. Як вийшло, що українці, які буцімто є росіянами, самі про це не знають? І чомусь опираються русифікації, яка триває кілька століть.

В який історичний момент росіяни почали активно боротися з українською мовою? Які цілі переслідували Валуєвський циркуляр та Емський указ? Що змінилося для української мови після революції 1905 року? Чому попри політику коренізації в ранньому СРСР, партійна верхівка знищувала українських письменників і поетів? А також, як сьогодні росіяни налаштовані щодо української мови?

Відео: Локшину замовляли?


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]