Як Віктор Медведчук допомагає агресору розбудовуватись та воювати проти України

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Віктор Медведчук і бізнес в Росії – із циклу розслідувань «Схем» громадськість уже дізналася про те, як український політик створює і активно нарощує свою бізнес-імперію у Російській Федерації. Нафтовидобування, нафтопереробка, будівництво, вантажоперевезення суходолом і морем, бізнес-консалтинг – це далеко не всі напрямки діяльності компаній, які напряму чи опосередковано пов'язані з Віктором Медведчуком у Росії.

Ця нова історія не просто яскраво доповнює цей ланцюжок викриттів про бізнес родини проросійського політика, якому російська влада сприяє різними способами.

«Схеми» виявили, що компанії, так чи інакше пов'язані з родиною голови політради партії ОПЗЖ Віктора Медведчука та його соратника Тараса Козака, вийшли на новий рівень – долучилися до великого міжнародного проєкту. Зведення спеціального терміналу і канатної дороги між Російською Федерацією та Китаєм. Її анонсують як перше в світі міжнародне сполучення такого типу. І, схоже, після закінчення будівництва, його реалізатори отримають податкові пільги від російської влади для діяльності на кордоні двох країн.

Відео: СХЕМИ


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]