«Зе-карантин»: день народження Зеленського, VIP-гості ресторанів та бездіяльність поліції

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Епідемія триває, а з нею і карантин у багатьох країнах світу. Великі зусилля влади йдуть на роз’яснення громадянам, чому важливо дотримуватись запроваджених карантинних обмежень. Уже низка чиновників у європейських країнах втратили свої посади, бо самі порушували правила карантину. Не дивно, адже така поведінка подає негативний приклад, сигнал для мільйонів, що обмеження – не для всіх, а значить, не обов’язкові до виконання. Навряд чи це зменшує статистику захворюваності та збільшує довіру до влади. А що в Україні?

Наприклад, «Схеми» стали свідками, як високопосадовці УДО, ДУС та Офісу президента відвідували ресторан, коли той вже мав бути зачинений. Виявили, що під час січневого локдауну елітні заклади по дорозі у Конча-Заспу продовжили приймати відвідувачів, попри заборону; а поліція, приїжджаючи на виклик журналістів – не знаходила порушень. Більше того, виявилося, що сам президент Володимир Зеленський, який регулярно закликає громадян носити маски, мінімізувати соціальні контакти та сидіти вдома – на честь власного дня народження влаштував непублічну вечірку, на якій «Схеми» нарахували близько 30 гостей – і жоден з них не був у масці. 

 

Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важливо

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]