Гибель друга

Версия для печатиВерсия для печати
Фото: Горан Томашевич/Рейтер

Боец свободный сирийской армии в отчаянии после того, как его друг был застрелен военнослужащими правительственной армии в ходе столкновений в районе Салах аль Дин в центре Алеппо 4 августа 2012. (Фото: Горан Томашевич/Рейтер)

Столкновения между бойцами оппозиционных сил и правительственными войсками привели к гибели более 23 тыс. человек в Сирии.

«По состоянию на 13 августа 23,002 тыс. человек были убиты, включая 16,142 тыс. мирных жителей, 1,018 тыс. перебежчиков и 5,842 тыс. солдат», — сообщает базирующийся в Лондоне сирийский Наблюдательный совет по правам человека, заявление которого цитируют интернет-СМИ.

По его данным, за последние 13 дней погибли 2,409 тыс. человек.

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]