22% сільгоспугідь України знаходиться на окупованій території - NASA

|
Версия для печатиВерсия для печати

Під контролем російських військ станом на 1 липня знаходилось близько 22% сільськогосподарських угідь України.

Про це свідчать супутникові знімки NASA Harvest, повідомляє NASA Earth Observatory.

Зазначаэться, що дані були взяті із супутників Planet Labs та місії Sentinel-2 Європейського космічного агентства. При цьому стало зрозуміло, що поля, на яких посіяно 28% озимих культур та 18% весняних культур (включно з кукурудзою та соняшником), перебувають під окупацією. Крім того, деякі поля вже непридатні для використання через ураження снарядами та мінами.

Директорка програми NASA Harvest Інбал Беккер-Решеф прокоментував ситуацію: "До війни Україна забезпечувала 46% світового експорту соняшникової олії, 9% експорту пшениці, 17% ячменю та 12% кукурудзи на світових ринках, згідно з даними Міністерства сільського господарства США. (На Україну та росію разом припадає 73% експорту соняшникової олії, 33% — пшениці та 27% – ячменю.) Останні кілька місяців значно порушили цей потік продовольства".
На фото: засіяні поля України у зоні бойових дій у воронках від вибухів снарядів

На цю тему:

Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]