52% українців налаштовані «дуже оптимістично» щодо майбутнього України, до війни таких було 9% (ОПИТУВАННЯ)

|
Версия для печатиВерсия для печати

Більш як половина українців налаштовані «дуже оптимістично» щодо майбутнього України — у грудні 2021 року, до повномасштабного російського вторгнення, таких було менше ніж десята частина. Також майже 80% опитаних після нападу рф почали більше спілкуватися українською.

Про це свідчать дані соцопитування, яке провів на початку травня Київський міжнародний інститут соціології. Результати оприлюднив державний Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки. 

Так, 52% респондентів відповіли, що налаштовані «дуже оптимістично» щодо майбутнього України. У Центрі інформбезпеки називають це «карколомним збільшенням рівня оптимізму», якщо порівняти з груднем 2021 року, коли такі очікування були лише у 9%. Водночас «дуже песимістично» зараз налаштовані 2% опитаних.

На запитання про те, що викликає у вас оптимізм стосовно майбутнього, українці найбільше обирали слова «перемога», «армія», «люди», «єдність» і «віра». У грудні 2021 року найпоширенішою відповіддю було слово «нічого».

На фото: захисник Маріуполя - морський піхотинець з "Азовсталі" Михайло Діанов - зараз перебуває у полоні

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]