Адміністратора збірної України підозрюють у відмиванні 130 млн грн для футболістів Ахметова і агентів. Слідство гальмує шайка Татарова

|
Версия для печатиВерсия для печати

Бюро економічної безпеки веде кримінальне провадження про ухиляння від сплати податків та відмивання грошей в особливо великих розмірах щодо старшого адміністратора збірної України з футболу Олександра Кісткіна.

Про це повідомило видання «Трибуна».

Кісткіна підозрюють в тому, що в період 2016-2020 років він занизив свій оподаткований дохід на 116 млн грн, та  проводив у «Приватбанку» і «ПУМБі» фінансові операції з безпідставного перерахування та зняття готівкових коштів на 130 млн грн з метою їх легалізації.

Слідчі вивчили рух коштів на банківських рахунках Кісткіна і виявили перелік контрагентів, з якими в основному взаємодіяв Кісткін. Це насамперед голкіпер «Шахтаря» та збірної України Андрій Пятов, ексгравець донеччан, а сьогодні головний тренер «Дніпра-1» Олександр Кучер, а також відомий футбольний агент Вадим Шаблій.

Також в списку контрагентів Кісткіна фігурують Ярослав Ракицький, Віктор Коваленко, Максим Малишев, Сергій Кривцов, Богдан Бутко, Жуніор Мораєш, Василь Кобін та Микола Матвієнко. Від них усіх на рахунки Кісткіна впродовж вказаного періоду надходили кошти.

Паралельним списком йдуть футбольні агенти. Окрім Шаблія, це Максим Дудченко, Олексій Альохін та Олександр Карпов. Також в справі фігурує дружина Шаблія Марина.

Справу у 2020 році відкрила Державна фіскальна служба, а потім передала у Бюро економічної безпеки.

На запит «Трибуни» у БЕБ і Офісі генпрокурора повідомили, що дане розслідування досі триває, і оскільки воно є досудовим, його деталі не для розголошення.

БЕБ очолює Вадим Мельник. Це давній знайомий заступника голови Офісу президента Олега Татарова. Вони за часів Януковича разом брали участь у підготовці кримінально-процесуального кодексу в рамках так званої "реформи Портнова", результати якої, по суті, унеможливили покарання винних у тяжких злочинах, чим зруйнували правоохоронну систему держави України.

У свою чергу Олег Татаров особисто представляв інтереси власника «Шахтаря» Ріната Ахметова в кримінальному провадженні НАБУ щодо формули «Роттердам+». Та зараз адвокати колишньої юрфірми Татарова “Креденс” продовжують захищати представників ДТЕК в судах.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

20:16
27 вересня літо продовжиться: буде майже без опадів, до +28 тепла
19:35
Колегія суддів яка підтримала Портнова вже виносила рішення на користь нього та росіян
18:21
Київські суди вчергове стали на сторону зрадника в справі проти журналістів
17:26
Нацполіція заявила, що має доступ майже до 60 тисяч камер відеоспостереження в Україні
16:21
У Києві діяла банда рекетирів, яку очолював громадянин Росії
15:41
В Грузії правляча партія рекламує себе плакатами зруйнованих Росією українських міст
14:23
ДБР виявило нове майно родичів Медведчука та Козака, яке намагались приховати
13:17
США надають Україні 7,9 мільярда доларів в межах Ініціативи сприяння безпеці України
12:43
Суддя, який замовив викрадення свого бізнес-партнера може сісти на строк до 5 років
11:23
Дипломатія "95 кварталу": республіканці вимагають звільнити посолку України в США

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]