Адвокати "коростишівської банди" стали її активними членами: безкарні бандити-вбивці знущаються над судом, прокуратурою та СБУ

|
Версия для печатиВерсия для печати

Як тут не згадати мудрість співробітників УБОЗу на початку 1990-х рокі: "Гарний бандит - мертвий бандит".

Корольовський райсуд Житомира уперше за пів року судового процесу почав розгляд справи "Коростишівської банди" по суті. 17 лютого заслухали першого потерпілого, йдеться у сюжеті ТСН. До цього через неявку адвокатів обвинувачених засідання переносилось дев’ять разів. У прокуратурі припускають, що такі дії є затягуванням розгляду справи.

У справі підозрюють десятьох людей, з них двоє перебувають під домашнім арештом. Кожному інкримінують по декілька злочинів, а загалом вони фігурують у від п'яти до 15 кримінальних епізодах, зокрема системних вимаганнях, побиттях, зґвалтуваннях, убивствах.

При цьому обвинувачені просять змінити їм запобіжні заходи з утримання під вартою на домашній арешт. Не визнають злочинів навіть ті, кого затримали на місці злочину під час побиття людей. 

Серед інкримінованих злочинів – вбивство учасника АТО та зґвалтування студенток. За даними слідства, банда роками тримала в страху Житомирську область, спеціалізувалась на викраденні людей, катуваннях, постановці на "лічильник", вибиванні грошей та викупі боргів.

"Підозрювані та захисники, а справу до суду було направлено у липні 2024 року, всіляко намагаються уникнути наступної стадії судового розгляду, а саме – дослідження доказів. Йдеться про можливість допитати свідків, дослідити висновки численних експертиз, ознайомитися із чисельними слідчими експериментами", – сказав керівник управління нагляду за додержанням законів Національною поліцією Житомирської обласної прокуратури Андрій Ткачук.

СБУ та Нацполіція зібрали великий масив доказів проти обвинувачуваних. Адвокати ж "завалюють" суд бюрократичними клопотаннями про те, чи мали правоохоронці право затримувати членів банди, чи належно проводили слідчі дії з вилучення гранат, або чи мали маршрутні листи на пересування до місця де велися обшуки.

"Адвокати навіть клопотали про вилучення з обвинувального акту нібито не українських слів та про нагальну потребу підсудних поспілкуватися зі священником", – йдеться в сюжеті ТСН.

До дослідження доказів суд може перейти тільки тоді, коли заслухає усіх 22 свідків та потерпілих.

Фото: ТСН

«Аргумент»


На цю тему:

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]