Австралія відмовила росії в оренді земельної ділянки під будівництво посольства

|
Версия для печатиВерсия для печати

Органи влади столиці Австралії Канберри повідомили росію про своє рішення припинити здачу в оренду земельної ділянки, права на яку остання купила з метою будівництва нової будівлі посольства.

Про це йдеться в заяві, яка була опублікована на сайті національного столичного управління (NCA), яка вирішує питання планування та управління земельними ресурсами, пишуть сьогодні пропагандистські російські інтернет-ресурси.

"Після регулярних консультацій та обговорень з представниками росії протягом багатьох років, а також за відсутності зобов'язань щодо термінів завершення робіт, NCA прийняло рішення розірвати договір оренди", - сказано в заяві.

За словами керівника управління Саллі Барнс, "незавершені роботи порушують загальну естетику, важливість та гідність території, відведеної для дипломатичних місій та іноземних представництв у національній столиці".

Вона також додала, що росія має 20 днів з дати отримання повідомлення на очищення ділянки.

У NCA нагадали, що росія раніше купила права на ділянку в Канберрі з наміром побудувати нове посольство замість міста Гріффіт, що знаходиться в околицях. Управління видало дозвіл на оренду у грудні 2008 року, а дозволи на роботи та будівництво – 31 березня 2011 року та 23 вересня 2011 року відповідно. Договір передбачає, що росія зобов'язалася закінчити будівництво протягом трьох років, але проект так і не було реалізовано.

«Аргумент»


 В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]