Після оновлення даних у ТЦК через е-кабінет чоловіків на ВЛК викликатимуть окремою повісткою - Генштаб


Якщо військовозобов’язані оновлять дані через електронний кабінет, то проходитимуть ВЛК лише після відповідної повістки.
Про це в інтерв'ю NV заявив представник Генерального штабу ЗСУ Юрій Глущенков.
"На цей момент питання стоїть виключно в оновленні даних. Якщо пан Віктор буде запрошений на ВЛК відповідною повісткою, він прийде і пройде ВЛК. Питання стоїть про оновлення даних, наголошую на цьому", - пояснив він.
Також Глущенков відповів, чи автоматично всі, хто оновлюють дані, отримують направлення на проходження ВЛК: "Таке завдання не стоїть. Таке рішення приймає ТЦК, виходячи з оновленої інформації, наявності тих завдань, які перед ним стоять".
Електронний кабінет військовозобов'язаного
Нагадаємо, раніше у Міноборони повідомили, що електронний кабінет військовозобов’язаного запрацює з 18 травня.
Фото: ТСН.ua
На цю тему:
Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.
Новини
- 20:00
- У неділю в Україні ще більше похолодає
- 16:09
- Гроші Ватикану: який капітал Папа Римський Франциск залишив наступнику
- 16:05
- Другої зустрічі Зеленського і Трампа в Римі не було
- 14:21
- Світ попрощався з Папою Римським Франциском
- 14:03
- Єфрем Лукацький: За що російська пропаганда дуже вдячна МВС України
- 13:51
- Зустріч Трампа і Зеленського у Білому домі назвали "дуже продуктивною" (ФОТО)
- 12:03
- На Волині піп московського патріархату не дозволив відспівати воїна в храмі, а його почт сміявся під час церемонії поховання. СБУ на Волині взагалі є?!
- 11:36
- Зеленський говорив з Трампом у Римі
- 11:06
- На Сумщині ворог просунувся у Журавці
- 10:17
- Україна стала "легкою мішенню" для хакерів рф після зупинки допомоги США – Bloomberg
Важливо
ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ
Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.