Азербайджан та Ізраїль допоможуть Європі з заміщенням російського газу

|
Версия для печатиВерсия для печати

Азербайджан до кінця року поставить в ЄС на 30 відсотків більше природного газу, ніж у 2021 році. А Ізраїль зможе поставити в ЄС близько 10 відсотків того обсягу газу, який Європа отримала від Росії в 2021 році.

Про це пише DW.com.

"Загальний обсяг постачань до Європи у 2022 році становитиме 12 млрд кубічних метрів", - написав у Twitter міністр енергетики Азербайджану Парвіз Шахбазов. Брюссель у липні домовився з Баку про подвоєння імпорту газу з Азербайджану найближчими роками. Існують також плани щодо розширення газового коридору, який проходить через Азербайджан, Грузію, Туреччину та Грецію. Потужність трубопроводу планується збільшити до 20 мільярдів кубометрів на рік.

Своєю чергою, Ізраїль зможе поставити в ЄС близько 10 відсотків того обсягу газу, який Європа отримала від росії в 2021 році. Про це заявив ізраїльський прем'єр-міністр Яір Лапід. Він зустрівся у понеділок, 12 вересня, у Берліні з канцлером ФРН Олафом Шольцем.

"Ми збираємося взяти участь у зусиллях із заміщення російського газу в Європі", - сказав Лапід після зустрічі. Шольц у свою чергу зазначив, що Німеччина працює над створенням інфраструктури, яка дозволить отримувати сировину від нових партнерів у міру відмови від російських постачань.

Видання також зазначає, що у червні Ізраїль та Єгипет підписали в Каїрі угоду - у присутності голови Єврокомісії Урсули фон дер Ляйєн про постачання зрідженого природного газу до Європи. Ізраїль повинен буде переправляти газ до сусіднього Єгипту, там сировина буде переводитися у скраплений стан, після чого - доставлятиметься на танкерах до Європи.

Раніше, 2 вересня, Урсула фон дер Ляйєн висловилася за введення в Євросоюзі фіксованої максимальної ціни для закупівлі російського газу - так званої "цінової стелі".

Раніше в зв’язку з повномасштабним вторгненням росії в Україну та спробами країни-агресора шантажувати енергетично західних споживачів, ЄС оприлюднив план повної відмови від газу, нафти і вугілля з росії, почнуть вже цього року

«Аргумент»


 

 В тему:

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

18:30
ЄС накладатиме обмеження на країни, які допомагають росії обійти санкції – The Telegraph
16:23
Проблеми у медицині, з якими стикалися українці під час війни (ОПИТУВАННЯ)
15:10
Україна не може почати контрнаступ через нестачу зброї - Зеленський
14:58
За кілька днів до підриву Північних потоків там були військові кораблі рф - t-online
14:52
Сьогодні в Чорному морі на бойовому чергуванні знаходиться 10 кораблів російських загарбників
13:52
Євросоюз готує санкції за "торгівлю пральними машинами" з Росією проти країн, які займаються реекспортом
13:12
Надрові колаборанти: в російському підприємстві засвітився співвласник українського бізнесу
12:46
Економіка України в умовах війни: потенціал, можливості, перспективи
11:36
Легендарний професор Снайдер зустрівся зі солдатом, який в окопі читав його книгу
10:31
Найбільший у світі мегаконтейнеровоз вийшов у перший рейс

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]