Державна зрада: заступник голови ОП Андрій Смірнов саботував виконання рішень СНБО щодо санкцій проти росіян

|
Версия для печатиВерсия для печати

Голова НАЗК Новіков повідомив, що заступник голови ОП Андрій Смірнов кілька місяців не передавав на підписання президенту укази про запровадження антиросійських санкцій:

«...На цьому засіданні Андрій Смирнов зазначив, що саме в нього перебувало 10 рішень РНБО, уже проголосованих кілька місяців тому. Тобто президент і інші члени РНБО вже проголосували за накладення санкцій, але він не передав ці проєкти указів на підпис президенту. Це інформація від нього самого. У Андрія Смирнова також ще були десятки проєктів рішень РНБО на опрацюванні.

- Він це якось пояснив?

- Він сказав, що в разі оскарження росіянами цих указів мав би захищати президента в суді.»

Фактично Смірнов таким чином допоміг підсанкційним особам, надавши їм час для вжиття заходів з мінімізації проблем від санкцій. 

Нагадаю, Смірнов раніше працював на агента росії Портнова, був адвокатом проросійських регіоналів Єфремова та Лукаш, а також співпрацював із пропагандистами зі «страни». 

У 2019 році його було призначено на посаду заступника голови Офісу президента. 

На одному із засідань у справі по самозахисту патриота Сергія Стерненко прокурор Радіонов, виступаючи свідком, розповів, що саме Смірнов здійснював тиск у справі проти нього та вимагав його ув‘язнення. Разом із Медведчуком, Портновим та іншими любителями росії.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]