Допомагатимемо Україні навіть у разі початку війни з Росією - прем'єр Естонії

|
Версия для печатиВерсия для печати

У понеділок члени естонського уряду на екстреній нараді обговорили останні події в Україні. Безпрецедентна кількість військових сил Російської Федерації, розгорнутих біля кордону з Україною та у Білорусі, створює, за оцінкою естонського кабміну, дуже високий ризик військової ескалації.

Про це повідомляє естонське видання ERR.

"Естонська держава підтримує Україну та народ України і продовжуватиме надавати допомогу, навіть якщо російська агресія в Україні переросте у війну. Підтримуючи Україну, ми постійно консультуємося з нашими союзниками", - заявила прем'єр-міністр Кая Каллас, слова якої у понеділок навела прес- служба уряду.

"Естонія підвищила свою готовність до пом'якшення побічних ефектів війни відповідно до нашого плану дій. Поряд з державою, кожна людина, компанія та установа повинні продумати, що робити, якщо криза в Україні переросте у військовий напад, наслідки якого можуть торкнутися всіх нас", – додала Каллас.

За словами міністра закордонних справ Еви-Марії Лійметс, посольство Естонії у Києві продовжить свою роботу.

"Хоча ситуація в Україні напружена, посольство Естонії в Києві обов'язково продовжить роботу і зможе запропонувати естонцям допомогу у виїзді з України, але важливо наголосити, що якщо ситуація ускладнюватиметься, надання необхідної допомоги може бути суттєво утруднене з незалежних від нас причин. В Україні жителям Естонії важливо чітко дивитися на свої плани поїздок та знайти способи залишити країну", - сказала Лійметс.

За словами міністра оборони Калле Лаанета, ситуація навколо України залишиться напруженою і, ймовірно, найближчим часом напруга ще більше зросте.

"Естонія уважно стежить за розвитком подій з союзниками, і підтримка союзниками нашого регіону залишається твердою", - сказав Лаанет, додавши, що минулого тижня Сполучене Королівство підтвердило, що до Естонії буде надіслано додаткові підрозділи, а рішення та заяви про готовність направити додаткові сили у регіон Балтійського моря надходять постійно.

За його словами, Естонія також продовжить рішуче підтримувати Україну і не відкликатиме з країни військовослужбовців Сил оборони, які займаються там навчанням місцевих військових.

Пряма військова загроза для Естонії відсутня, але необхідно враховувати побічні ефекти війни у ​​сферах кібербезпеки та внутрішньої безпеки, енергетики та економіки, а також ймовірні потоки потенційних військових біженців, вважають в естонському уряді.


На цю тему:

Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]