Ексначальник СБУ в Криму і ексзаступник секретаря РНБО сприяли вторгненню рф: деталі підозр


Правоохоронці розслідують державну зраду колишнього заступника секретаря РНБО Володимира Сівковича і ексначальника управління СБУ в Криму Олега Кулініча, які сприяли вторгненню РФ і намагались приховати від СБУ та керівництва України плани Росії щодо нападу.
Про це свідчать тексти підозр, які публікує Судовий репортер.
За даними слідста, керівник 9-го ("українського") управління 5-ої служби ФСБ РФ Ігор Чумаков створив злочинну організацію, до складу якої ввійшов колишній заступник секретаря РНБО України Володимир Сівкович, співробітник СБУ Олег Кулініч та інші поки невстановлені громадяни України і РФ.
Ця банда повинна була збирати і передавати в Росію інформацію, що становить держтаємницю, а також підбурювати громадян України до держзради.
Організовувала та здійснювала збір, аналіз і передачу інформації росіянка Марина Терентьєва - працівниця ФСБ, має посаду-прикриття — є членом Союзу журналістів РФ і позаштатним фотокореспондентом російського інформагентства "ТАСС".
Сівкович керував діяльністю Кулініча та залучених ним осіб щодо збору і передачі інформації росіянам.
Кулініч, маючи доступ до держтаємниці, збирав інформацію як особисто, так і через залучних осіб.
У тексті підозри зазначається, що Сівкович не міг реалізувати себе на держслужбі в Україні, тому "відчуваючи неповноцінність, меншовартість" він розраховував повернутися до української політики під патронатом РФ.
Сівкович організував у Москві так званий "політичний офіс", працівники якого нібито займаються суспільно-політичною діяльністю, а насправді залучають осіб, які мають розвідувальні можливості на території України.
У цьому офісі, зокрема, була працевлаштована "журналістка" Терентьєва.
Вважається, що члени цього угрупування, зокрема, Кулініч начебто впливали на кадрові та управлінські рішення у структурі СБУ та сприяли приховуванню від СБУ та керівництва України планів РФ щодо нападу 24.02.2022 з території окупованого Криму на материкову частину України та ін.
Кулініч Олег Миколайович був призначений начальником Головного управління Служби безпеки України в Автономній Республіці Крим у жовтні 2020 року. У березні 2022 року Зеленський звільнив його з цієї посади.
На цю тему:
- Ексначальник управління СБУ в Криму затриманий за зраду (ВІДЕО)
- Президент Сербії підтвердив арешт друга голови СБУ Баканова - державного зрадника
- Судитимуть садиста - колишнього співробітника СБУ, який катував полонених в "Ізоляції"
- У Зеленського вирішили долучити до управління державою людей причетних до здачі національних інтересів
- Трьох бандитів з деградованої СБУ підозрюють у викраденні та катуванні іноземного IT-вця
- Предатели и воры из деградировавшей СБУ при Баканове докатились до бандитских разборок
- У СБУ викрили двох колег, які створили агентурну мережу ФСБ РФ
- Заарештувано полковника "Альфи", який готував убивство
- 20 лет СБУ: тяжелая «юность» спецслужбы
- Реформа СБУ: измениться, чтобы выжить, или законсервироваться, чтобы зарабатывать
- СБУ не должна расследовать преступления: статистика за 8 лет
- Офис Президента: в обьятьях ФСБ
- Кукловоды. Бандитов и убийства в Украине покрывают генералы
- Типова СБУ. Сергій Семочко: таємниці керівника економічної контррозвідки Служби
Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.
Новини
- 11:10
- Безпорадна, некомпетентна влада морозить Миколаїв - ВВС
- 10:18
- На ексдиректора ресторану Тищенка "Велюр" нардеп Тищенко за рік оформив майна на $1 млн
- 09:27
- Підкуп топпосадовців: нардепа Лабазюка арештували з можливістю застави
- 09:09
- Біля берегів Антарктики почав рухатися найбільший айсберг у світі, він долає близько п'яти кілометрів на годину
- 20:00
- У вівторок в Україні переважно без опадів, вдень від -6° до +11°
- 19:15
- Юрій Касьянов: План виходу із дупи
- 18:56
- Дуда призначив Моравецького прем’єром і прийняв присягу у нового уряду Польщі
- 18:08
- Кримінальні справи Коломойського можуть "поховати" вже цього тижня
- 17:12
- Китай більше не дасть грошей путіну на будівництво нового газопроводу і вимагає знижок на газ – китайські ЗМІ
- 16:34
- рф збунтувалася проти продажу Індії нафти за рупії
Підписка на канал
Через те, що Facebook видалив сторінку видання «Аргумент» з 15 тис підписників за публікацію фото знищених окупантів на початку війни, ми вимушені створити канал у Телеграм, де окрім публікацій з сайту будуть додаткові інформаційні повідомлення. Всі бажаючі можуть підписатись натиснувши кнопку нижче.
—
Важливо
ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ
Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .