Глава УГКЦ зустрівся із Папою Франциском, говорили про звільнення полонених

|
Версия для печатиВерсия для печати

Глава Української греко-католицької церкви Святослав (Шевчук) 10 жовтня провів зустріч із Папою Римським Франциском у Апостольському палаці Ватикану.

Як ідеться на сайті УГКЦ, Блаженніший розповів Папі про виклики душпастирського служіння в умовах війни, гуманітарні проблеми і потребу у підтримці України з боку Святого Престолу.

Глава УГКЦ також представив Папі рішення останнього Синоду єпископів, ішлося, зокрема, про те, як протистояти мілітаризації релігії, що фіксують у російській агресії проти України.

Блаженніший Святослав подякував Папі Римському за постійну допомогу й посередництво у процесі звільнення полонених, зокрема, священників-редемптористів Івана Галети і Богдана Левицького, а також попросив надалі привертати увагу міжнародної спільноти до злочинів Росії.

Глава Католицької церкви запевнив, що й надалі підтримуватиме Україну та задіюватиме всі дипломатичні механізми Святого Престолу для припинення війни. Також Папа вказав на необхідність мобілізувати всі зусилля для допомоги нашій державі напередодні зими.

Цього тижня також запланована зустріч Папи Франциска із українським президентом Володимиром Зеленським.

Зображення вгорі: зустріч Папи Франциска і глави УГКЦ Святослава (Шевчука) 10 жовтня 2024 року. Фото: пресслужба УГКЦ

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]