Єгор Фірсов: Куди рухається галузь БПЛА

|
Версия для печатиВерсия для печати

"Основна битва у 2024 році буде в кімнатах інженерів і виробників ударних дронів. Тренди, куди рухається галузь БПЛА і, де ми маємо переграти ворога:

Перше. Це нічні та тепловійзійні камери на ударних дронах fpv. В кого їх буде більше і хто створить кращу якість їх використання у ночі - той і отримає перевагу.

Основний двіж у орків вночі: ротації піхоти, пересування техніки, підвіз БК.

Вночі ворог почувається більш комфортно.

Головна наша задача сковати ворога, у другу половину дня.

Вже зараз деякі українські підрозділи працюють на нічних камерах. Ми також готуємось до проведення операцій вночі. Але нічні камери на fpv вже використовує і ворог.

Хто першим масштабно використає нічну високоточну зброю - той і отримає суттєву перевагу.

Друге - це самонаведення дрона по цілі, де дрон вражає ціль за рахунок автонаведення.

Зараз ряд виробників вже тестує подібну систему, ми подібне, ще не тестували, але я думаю перші дрони fpv з автоматичним наведенням будуть на полі бою вже на весні.

Третє - це рої дронів.

По факту, воно інколи так і є. Коли з’являється ціль - з різних напрямків вилітають дрони, і екіпажі між собою конкурують хто вразить першим.

Але будуть і такі рішення, де один підрозділ буде застосовувати одразу рой дронів - 6-8 одиниць. Причому виносити їх зможе інший Велики дрон "мама", що випустить "діток" в бій і повернеться за іншими дітками, поки малеча буде палити орків.

Четверте - це захищений зв’язок.

Головні шахи на полі бою відбуваються як раз зі зв’язком. Ворожий РЕБ намагається подавити наші дрони. Перевагу отримає той, хто зможе зробити рішення із конектом, який не подавить ворожий реб.

Той, хто реалізує ці ідеї і отримає краще і ефективніше застосування уданих БПЛА. Але, є супер важливий нюанс ! як показує практика, головний успіх - не в технологічних рішеннях, а у вмінні масово і швидко виробляти найкращі продукти.

Якщо креатив, розум і експеременти - це наша перевага. То масованість застосування - перевага ворога. Вони крадуть в нас ідеї і ставлять їх на потік.

В історії не мало прикладів, коли той, хто виробив цікаве рішення першим, програє тому, хто зміг поставити це рішення на конвєєр.

В чому, до речі, і феномен Китаю.

Що китайці винайшли першими? - відеокамери, телевізори, дрони чи електромобілі, - напевно ніщо. Але лідери за виробництвом, майже кодної одиниці техніки зараз - це Китай.

Тому наша головна задача, бути готовими миттєво ставити на масові виробництва усі технологічні рішення.

Саме за це на фронті ми і переживаємо. Щоб ми не програли війни в інженерних кімнатах і не проспали мить, коли державі терміново треба приймати рішення, щодо закупівель кращих технологій у наших виробників.

Автор: Єгор Фірсов, народний депутат України 7-8 скликання, головний сержант 109-ї бригади ТрО

(Джерело).

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]