Екс-керівник Держекоінспекції Карпатського округу Ладовський Микола має понад 19 млн грн необґрунтованих активів (УТОЧНЕННЯ)

|
Версия для печатиВерсия для печати

У начальника Державної екологічної інспекції Карпатського округу виявили необґрунтованих активів на понад 19 млн гривень.

Про це пише ДБР та НАЗК.

За даними Оpendatabot, останнім начальником Держекоінфспекції Карпатського округу був Ладовський Микола Васильович. Зараз очолює структуру виконуючий обов'язки начальника Сергій Гаєвський.

Через неточність офіційного повідомлення ДБР (скріншот нижче), де стверджувалося, що саме діючий керівник структури підозрюється у набутті необгрунтованих активів, помилково названо ім'я передбачуваного фігуранта кримінального провадження - Сергія Гаєвського:

Насправді фігурантом цього кримінального провадження є Ладовський Микола Васильович (НА ФОТО ВГОРІ), екс-очільник Держекоінфспекції Карпатського округу.

Бюро ініціювало моніторинг способу життя чиновника Національним агентством з питань запобігання корупції і за результатами перевірки НАЗК підтвердило наявність у чиновника необґрунтованих активів.

Працівники ДБР провели обшуки за місцем реєстрації та проживання посадовця та членів його сім’ї, а також обшуки у приміщеннях і автомобілях, які можуть бути незаконно набутими активами.

Були вилучені документи, а також зафіксовані відомості, що могли бути використані під час проведення моніторингу способу життя посадовця.

Перевірка підтвердила, що протягом 2020–2023 років він, члени його сім’ї та пов’язані з ними фізичні особи за його дорученням набули необґрунтованих активів на загальну суму 19 млн 313 тис. гривень.

Серед цих незаконних активів:

автомобіль Mercedes-Benz G63 AMG 2023 року випуску вартістю 9,4 млн грн;

автомобіль Volkswagen Touareg 2021 р.в. вартістю 2,7 млн грн;

чотири квартири в Івано-Франківську загальною вартістю 4,3 млн грн;

нежитлове приміщення в Івано-Франківську вартістю 3 млн грн;

Один із активів начальника Держекоінспекції Карпатського округу

Дружина службовця стала власницею двох коштовних транспортних засобів, не маючи на це достатньо коштів із законних джерел.

Також вона набула у власність нежитлове приміщення загальною площею понад 208 кв м в Івано-Франківську за нібито 596 тис. грн, які згодом подарувала дочці. Реальна вартість нерухомості складає близько 3 млн грн.

Сам службовець придбав трикімнатну квартиру загальною площею понад 82 кв м. Середня вартість такого помешкання складає близько мільйона гривень.

Також він набув у власність двокімнатну квартиру загальною площею 75,8 кв м, яку згодом подарував дочці. Службовець намагався довести, що квартира була придбана дочкою. Проте НАЗК зібрало докази, які свідчать, що саме він придбав зазначений актив, реальна ринкова вартість якого складає понад 850 тис. грн.

Щодо однокімнатної квартири площею 48 кв м вартістю 486 тис. грн, то її службовцю «подарувала» на знак вдячності третя особа. НАЗК з’ясувало, що житло було придбане за дорученням самого службовця, а його вартість перевищує 1,2 млн грн.

Ця ж особа згодом придбала ще одну – трикімнатну квартиру, не будучи на це фінансово спроможною. Згодом встановили, що житло, реальна ринкова вартість якого становить понад 1,5 млн грн, набув саме ексначальник Державної екологічної інспекції Карпатського округу.

Знайдені речі під час обшуків у начальника Держекоінспекції Карпатського округу

"Державне бюро розслідувань здійснює досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом незаконного збагачення чиновника (ч. 1 ст. 368-5 КК України)", – йдеться у повідомленні Бюро. 

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

20:00
У вівторок в Україні трохи сніжитиме на сході, вдень близько 0°
19:02
НАБУ розслідує справу кума Єрмака про незаконне збагачення на 30 мільйонів
19:02
Постпред президента у Криму Таміла Ташева стала народною депутаткою
18:04
Україна 2025: на межі
17:04
The Times звинуватила українську владу у корупції, через яку провалили реалізацію програми захисту енергооб’єктів
16:10
Юрій Касьянов: Час домовлятися. Поки не пізно
15:03
В Україні почав діяти Єдиний державний реєстр домашніх тварин
14:43
Корумпована "зелена" влада знищила конфіскацію майна корупціонерів - це знущання верхівки над українцями та свідомий "кидок" західних партнерів
13:14
"Належить олігарху": ЄБРР вирішив не фінансувати ДТЕК. А Зеленський брехав, що олігархів в Україні немає
12:16
Це також "план внутрішньої стійкості" Зеленського: СБУшники купили два люксові мінівени майже по 3 мільйона

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]