"Кишеньковий" суддя Вовк з Печерського суду (того самого) зобов'язав Шабуніна спростувати інформацію щодо зрадника Углави

|
Версия для печатиВерсия для печати

Печерський суд вирішив задовольнити позов експершого заступника НАБУ Гізо Углави до ЦПК та його голови правління Віталія Шабуніна і зобов'язав ЦПК і Шабуніна спростувати інформацію про те, що Углава зливав інформацію фігурантам розслідування.

Суддя Печерського районного суду Києва Вовк С.В. розглянув позов експершого заступника НАБУ Гізо Углави до ЦПК та його голови правління Віталія Шабуніна про "захист честі, гідності та ділової репутації та спростування недостовірної репутації" і вирішив його задовольнити.

Зокрема, суд вирішив визнати недостовірною та такою, що принижує честь та гідність та ділову репутацію Углави, інформацію із відео Youtube-каналу ЦПК "Вчепився за посаду/Поліграф виправдав замдиректора НАБУ Гізо Углаву?|Шабунін".

Це стосується фрагментів, де говориться про те, що Углава зливав інформацію фігурантам розслідування і пройшов поліграф у псевдоексперта, намагаючись відмазатись.

ЦПК та Шабуніна зобов'язали протягом 10 днів з моменту набрання законної сили рішення суду розмістити на каналі відеозапис, у якому Шабунін повідомить про те, що поширена раніше інформація про Углаву "є недостовірною та зачитати резолютивну частину рішення суду у даній справі".

Апеляцію на рішення Печерського суду можна подати протягом 30 днів із дня його проголошення 4 листопада.

 

Відзначимо, що рішення приймав одіозний суддя Сергій Вовк відомий неоднозначною репутацією. Він очолював колегії, які відправили у в'язницю Юрія Луценка та в.о. міністра оборони Валерія Іващенка. Він же дозволив Андрію Портнову, ексзаступнику голови Адміністрації президента Віктора Януковича, стягнути з держави 7 мільйонів гривень за нібито шкоду репутації. В 2011 році саме Портнов, будучи членом Вищої ради юстиції, перевіряв прохання про звільнення Вовка і дійшов висновку, що скарга на суддю безпідставна.

Після Революції Гідності Вовку оголосили підозру в ухваленні завідомо неправосудного рішення, яким він заочно забрав у громадянинки автомобіль і квартиру. Суддю кілька разів відстороняли від посади. Але до роботи він все одно повертався.

Нагадаємо: у липні перший заступник директора НАБУ Гізо Углава заявив, що подав позов про захист честі та гідності проти Центру протидії корупції та особисто голови правління Віталія Шабуніна, вимагає спростувати інформацію про його причетності до витоку даних досудового розслідування НАБУ. У ЦПК відреагували на звинувачення.

У вересні директор Національного антикорупційного бюро Семен Кривонос звільнив свого першого заступника Гізо Углаву.

Після появи інформації про витік інформації першого заступника директора Національного антикорупційного бюро Гізо Углаву усунули від виконання повноважень за власною заявою.

22 травня Спеціалізована антикорупційна прокуратура та представники поліції проводили обшуки вдома у представника НАБУ в рамках розслідування про витік інформації в резонансній кримінальній справі щодо "великого будівництва". За словами співрозмовників УП, підставою для обшуків стало розголошення даних досудового розслідування представниками НАБУ в інтересах зокрема бізнесмена Юрія Голика, який є фігурантом антикорупційного розслідування по "великому будівництву".

Пізніше Національне антикорупційне бюро заявило, що має достатньо ресурсів, щоб самим розслідувати цю справу.

12 липня Углава заявив, що пройшов за власною ініціативою поліграф і висновок нібито свідчить про те, що він не причетний до витоку інформації слідства з бюро.

15 липня Углава розповів, що пройшов опитування в рамках проведення службового розслідування щодо витоку інформації слідства з бюро.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]