Китайський зонд зробив фотознімки всього Марсу

|
Версия для печатиВерсия для печати

Орбітальний апарат китайської космічної місії «Тяньвень-1» передав на Землю нові фотографії всього Марсу після того, як з початку минулого року облетів Червону планету понад 1300 разів.

Про це повідомляє Reuters.

Серед знімків, зроблених з космосу, були перші зроблені китайським зондом фотографії південного полюса Марсу.

Інші зображення «Тяньвень-1» включають світлини каньйону відомого як долини Марінера з довжиною в 4 000 кілометрів і височину на півночі Марсу, відомої як Arabia Terra (на знімку угорі).

Космічний зонд також надіслав зображення з високою роздільною здатністю краю величезного кратера Маундер, а також вид зверху на 18 000-метровий великий щитовий вулкан Гора Аскрійська, вперше виявлений космічним кораблем NASA Mariner 9 понад 50 років тому.

Космічна місія "Тяньвень-1", яка складається з орбітального апарата, посадкового модуля і марсохода, стартувала з космодрому Веньчан 23 липня 2020 року.

15 травня 2021 року китайський марсохід здійснив успішну посадку на Марсі, тож КНР стала другою країною після США, яка може досліджувати цю планету безпосередньо.

За планом, марсохід "Чжужун" має розпочати пошуки ознак життя на Марсі.

Фото: CNSA/Handout via REUTERS

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]