Корупція на дозволах в агросекторі: комісія здивувала кількістю документів, які потрібно скасувати

|
Версия для печатиВерсия для печати

Без змін можна залишити лише 4% дозволів та довідок.

Аналіз існуючих інструментів регулювання бізнесу у сільськогосподарській галузі завершився. Майже всі 120 проаналізованих інструментів (дозвіл, довідок, декларацій тощо) експерти запропонували скасувати чи осучаснити. Без змін залишили близько 5% документів, повідомили у Мінекономіки.

Як уточнили в міністерстві, міжвідомча робоча група з дерегуляції рекомендувала скасувати дозвіл на будівництво меліоративних систем та окремих об'єктів інженерної інфраструктури, які зараз споруджують за загальними нормами та вимогами. Це скасує зайві бюрократичні процеси. Крім того, запропонували скасувати дозвіл на встановлення електропристроїв для нагрівання води у приміщеннях для тварин та птиці.

"Ми повинні створити умови для швидкого відновлення нашого сільського господарства та його розвитку.... Зайві інструменти мають бути скасовані, решта – стати зручними та необтяжливими для бізнесу", – зазначила міністр економіки Юлія Свириденко.

Міжвідомчу робочу групу з дерегуляції створили у січні 2023 року.

Фото: depositphotos/stokkete

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]