Країни G7 домовилися зберегти активи рф до відшкодування збитків Україні

|
Версия для печатиВерсия для печати

Міністри фінансів та голови центральних банків G7 за підсумками зустрічі у Вашингтоні домовилися зберегти замороженими російські активи доти, доки не доб'ються від Росії компенсації збитків Україні. Про це повідомляється у спільній заяві міністрів.

«Ми підтверджуємо рішучість домогтися від Росії виплат за шкоду, заподіяну Україні. До того часу суверенні активи Росії в наших юрисдикціях залишатимуться замороженими», - йдеться у релізі. за підсумками зустрічі на полях конференції Міжнародного валютного фонду (МВФ) та Світового банку.

Країни G7 також вітають будь-які пропозиції щодо спрямування доходів від заморожених російських активів на користь України. "Ми також вітаємо зроблені Великобританією та США кроки зі зупинки торгівлі російськими недорогоцінними металами на своїх глобальних біржах металів", - наголошується в заяві. Учасники зустрічі проінформують лідерів країн G7 про способи використання російських активів на користь України на майбутньому саміті G7, який відбудеться в червні в Італії.

На зустрічі у Вашингтоні глава Європейського центрального банку (ЄЦБ) Крістін Лагард заявила, що всі пропозиції щодо передачі російських заморожених активів Росії Україні мають юридичні ризики. Вона попередила, що перехід від заморожування активів до їхньої конфіскації може спричинити «порушення міжнародного порядку, який ви хочете захистити, того, що ви хотіли б, щоб Росія поважала».

Раніше міністр фінансів США Джанет Йеллен говорила, що Вашингтон як можливі способи використання заблокованих активів пропонує спрямувати кошти на допомогу Україні або використовувати їх як забезпечувальні заходи.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]