Кримський міст прикрили іржаві кораблі-щити для захисту від ракетного удару

|
Версия для печатиВерсия для печати

Поруч із арками Кримського мосту з'явилися два кораблі з кутовими відбивачами, імовірно, це судна проекту 436 біс. Такі пристрої застосовуються для обману радіолокаційних головок самонаведення ракет для того, щоб відвести удар від справжньої мети на хибну мішень, на відбитий сигнал якої наведеться ракета противника.

Про це повідомляє російське видання The Insider.

Через розташування кутових радіолокаційних відбивачів судно стає «виднішим» для наведення протикорабельних ракет. Цей пристрій є ефективним проти радянських ракет, однак обдурити сучасні ракети, наприклад, Harpoon, йому буде складніше, оскільки у них є кілька способів наведення, крім радіолокаційного.

Раніше на мосту провели навчання із постановкою аерозольної завіси, яку застосовують як засіб протидії системам високоточної зброї на етапі наведення боєприпасу на ціль.

За словами військових експертів, поки що Україна не має боєприпасів необхідної дальності, які могли б долетіти до мосту. Однак він може стати однією із цілей у разі успішного взяття Херсона ЗСУ. У такому разі міст зможуть зруйнувати та зробити Крим анклавом, перекривши до нього доступ і з півночі та зі сходу півострова.


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]