Міністр Малюська обнаучує, чому активам росіян в Україні нічого не загрожує

|
Версия для печатиВерсия для печати

«hосіянин» – принаймні зараз не є критерієм для арешту та конфіскації власності в Україні.

Саме так міністр юстиції України Денис Малюська пояснює бездіяльність власного міністерства і правоохоронної системи щодо арешту і конфіскації ативів російського бізнесу в Україні, незважаючи на загарбницьку і руйнівну повномасшабну війну, розв’язану росією проти України в інтерв’ю виданню Форбс.

«Правоохоронці часто заявляють про арешт активів росіян. Які реальні перспективи їх конфіскації? Передача активів в АРМА - тимчасовий захід. Я бачив пресрелізи у дусі «орган N арештував актив, власником якого були росіяни». Проте немає складу злочину, обгрунтування небезпеки для держави», — пояснив міністр. 

Малюська заявив, що задля вирішення проблеми номінальних власників, щоб довести, що умовний «Сидоренко» насправді є «Ротенбергом» потрібна скоріше розвідка. А зараз, з його слів, потенціал розвідки більше зосереджений на воєнних цілях.

Міністр також прокоментував, як просувається міжнародний процес щодо російських репарацій. «Це складний юридичний механізм. Йдеться про три блоки активів. Найпростіший кейс – це суверенні активи РФ, складніше – активи російських державних компаній і найскладніший – активи олігархів та приватного бізнесу. На політичному рівні міжнародна підтримка є. Головна задача – розробити якісний механізм стягнень, який би не порушував основ, за якими століттями живе західне суспільство», — прокоментував міністр.

Щодо термінів початку функціонування міжнародного трибуналу, Малюська прокоментував, що ключовий драйвер процесів по трибуналу – Офіс президента та МЗС. «Історично всі трибунали створювалися за рішенням Радбезу ООН. Оскільки у РФ є право вето у Радбезі, вона буде блокувати це рішення. Потрібно йти іншим шляхом. Наприклад, через укладання міжнародного договору. Головне питання – чи вдасться до нього залучити країни G7», — заявив Малюська.

Нагадаємо, раніше стало відомо про те, що Україна залучила найкращих юристів світу, щоб змусити росію виплатити репарації – МЗС.

«Аргумент»


 В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]