Міністр плагіату Шкарлет помстився Квіту за те, що той сприяв викриттю його копіпасту

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Міністерство освіти і науки має намір оголосити новий конкурс на посаду президента Києво-Могилянської академії. Про це повідомив міністр освіти та науки Сергій Шкарлет.

За його словами, міністерство не визнаватиме результатів виборів, на яких попередньо переміг екс-міністр освіти Сергій Квіт. 

"Визнати вибори, що проходили не відповідно до процедури, міністерство не може... Більше того, буде указ про проведення повторних виборів. Нехай обирає колектив (НаУКМА — ред.), але чесно, прозоро, без порушення процедури, без вкрадених скриньок, без залитих фарбою, без пошкоджених урн, без суб'єктивної думки окремих членів виборчої комісії, що виборчий процес справді відбувався відповідно до методичних рекомендацій. з будь-ким", - сказав Шкарлет, передає "Укрінформ".

Він зазначив, що документи з результатами виборів передано до МОН у понеділок, 31 січня, і міністерство їх розглядає.

Наразі, за словами Шкарлета, виконувачем обов'язків президента НаУКМА призначено Дениса Азарова.

Зазначимо, останні вибори в НаУКМА відбулися 20 січня 2022 року, а другий тур – 28 січня, за результатами якого голова НАОКВО Сергій Квіт отримав 235 голосів (52,80%), а в.о. декана факультету економічних наук Олександра Гуменна – 191 голос (42,92%). При цьому проти всіх було 18 голосів (4,04%); зіпсований – 1 бюлетень.

В Шкарлета та Квіта є конфлікт конфлікт. Нацагентство із забезпечення якості вищої освіти (НАЗЯВО), яке очолював Квіт, у 2020 році звинуватило нове керівництво МОН - тобто тоді ще в.о. міністра Сергія Шкарлета - у спробі "знищити НАЗЯВО" і повернути практики часів Дмитра Табачника у вищу освіту. Нинішній глава МОН Сергій Шкарлет свого часу належав до Партії регіонів і вважався близьким до одіозного міністра освіти Дмитрпа Табачника.

У вересні 2020 року Етичний комітет Національного агентства з питань забезпечення якості освіти знайшов у наукових роботах т.в.о. міністра освіти і науки Сергій Шкарлета плагіат.

Уривки наукових робіт НАЗЯВО також надсилало на перевірку міжнародним експертам (уривки для них надсилали у перекладі на англійську мовою):

  • Томашу Фольтинеку, міжнародному чеському експерту;
  • Кшиштофу Гутовському, польському експерту з питань піратства і плагіату, включеному у список Окружного суду у Варшаві.

Усі троє іноземних експертів визнали, що в роботах Шкарлета є плагіат. Усі документи з порівняльними таблицями обіцяють невдовзі опублікувати на офіційному сайті агентства. 

Нагадаємо, на сайті “Помилки та фальсифікації в наукових дослідженнях” – неофіційному ресурсі українських науковців, які відстоюють академічну доброчесність – вийшов аналіз наукових робіт, який виявив плагіат у роботах Шкарлета. Зокрема, плагіат знайшли у чверті дисертації очільника МОН.

Сам Шкарлет звинувачення в плагіаті відкидає. Він також вважає, що за плагіат в Україні не можна отримати покарання: 

“А яке там може бути сьогодні, згідно з законодавством, покарання? У нас що: визначені якісь нормативи? Визначені якісь взагалі рішення по плагіату? Сьогодні це взагалі такий предмет спекуляцій, цей плагіат”, – казав він в інтерв’ю Радіо Свободі.

«Аргумент»


В тему:

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]