Міноборони Німеччини вказало на недоліки українського контрнаступу – ЗМІ

|
Версия для печатиВерсия для печати

Бундесвер розкритикував дії українських Збройних сил під час контрнаступу. Неправильно використовує освоєні на Заході методи ведення війни.

Про це пише видання Bild, яке ознайомилось із секретним документом Бундесверу.

Німецькі військові серед головних недоліків Збройних сил України називають значення розділення бойових підрозділів, через що "не проглядається спільне ведення бою".

Це не лише збільшує "небезпеку дружнього вогню", тобто вогню у відповідь з боку власних військ, а й "в напрямку головного удару відсутні маневрені підрозділи для розгортання наступу або встановлення вогневої переваги", вважають у Бундесвері.

Іншими словами, через те, що Україна розбиває бригади, які пройшли підготовку на Заході на групи з 10-30 солдатів, ізольованим від решти військ, ані західна підготовка, ані краще озброєння, ані велика кількість наявних солдатів не мають значення.

Крім того, критично у Бундесвері висловились щодо навчання досвідчених українських військовослужбовців, які, за їхніми словами, гірше засвоюють принципи західної підготовки або взагалі не беруть в ній участь.

У документі Бундесверу йдеться про те, що командний склад демонструє "іноді значні недоліки на відповідному рівні в керівництві та застосуванні командних процесів, що призводить до частково неправильних і небезпечних рішень".

Ці чинники – розділення бригад і відсутність належної підготовки в командного складу – можуть пояснювати повільне просування українських сил під час контрнаступу, констатують у Німеччині.

Нагадаємо: минулого тижня голова Об'єднаного комітету начальників штабів армії США Марк Міллі оголосив, що західні союзники підготували 17 українських бойових бригад і понад 63 тисячі військових для здійснення контрнаступу, причому більшість із цих військових ще не залучені до бойових дій.

У США також вважають, що контрнаступ України триватиме ще принаймні кілька місяців.

ВГОРІ: МІНІСТР ОБОРОНИ НІМЕЧЧИНИ БОРИС ПІСТОРІУС, GETTY IMAGES

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

13:57
Якщо Європа не зможе захистити себе - ніхто не буде її захищати - Мецола
13:53
ЦВК Білорусі затвердила фіктивну перемогу диктатора Лукашенка на псевдовиборах президента
13:45
Росія вже воює проти нас, їхні ракети й дрони перетинають наші кордони - Каллас палко виступила на захист України як форпоста оборони ЄС
13:35
Українські дрони масштабно вразили російські НПЗ та ГПЗ
13:31
Маркушин вивів 500 мільйонів на відбудову Ірпеня на фірми свого кума, якому організував виїзд до США
12:19
Кадрове дикунство влади: Сухорукову попросили на місяць залишитись в ДОЗ - не знайшли заміни
12:05
Міноборони проплатило 350 млрд грн за зброю, яку на кінець 2024 року поставлено не було. "Саме такою і є мета влади", - Шабунін
11:45
ЗСУ починають перехід на корпусну структуру — Сирський
11:05
Трамп заявив про зупинення допомоги ПАР через закон про конфіскацію землі
10:37
У Москві ліквідовано засновника батальйону "Арбат" Саркісяна, він же бандит "Армен Горлівський"

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]