Німеччина відклала закриття АЕС

|
Версия для печатиВерсия для печати

Німеччина має тимчасово призупинити поетапне виведення з експлуатації двох атомних електростанцій, намагаючись зміцнити енергетичну безпеку після того, як росія припинила постачання газу до країни, чию економіку називають найпотужнішою в Європі.

Про це пише пише The Guardian.

Міністр економіки Роберт Хабек оголосив у понеділок, що електростанції Neckarwestheim у Баден-Вюртемберзі та Isar 2 у Баварії будуть працювати довше, ніж планувалося, щоб використовувати їх як аварійний резерв до середини наступного року.

Він наполягав на тому, що Німеччина має «дуже високу безпеку поставок» і що дві атомні станції повинні залишатися «в режимі очікування до середини квітня 2023 року, щоб, у разі необхідності, забезпечити додатковий внесок в електромережу південної Німеччини».

Атомні електростанції будуть готові до роботи та будуть повністю укомплектовані, але лише в режимі очікування та не вироблятимуть електроенергію, якщо це не буде визнано необхідним.

А загалом Німеччина продовжуватиме дотримуватися своїх планів – регламентованих законом – щодо виходу з ядерної енергетики.

Станції мали бути законсервовані до кінця грудня, це останні з атомних електростанцій Німеччини, які припинили роботу після вирішального рішення 2011 року тодішньої канцлерки Ангели Меркель у відповідь на аварію на атомній електростанції Фукусіма в Японії. 

Однак надзвичайна зміна енергетичних ринків після вторгнення росії в Україну в лютому призвела до різкого переосмислення, йдеться на сторінках видання.

Рахунки за електроенергію на всьому континенті стрімко зросли через скорочення запасів, що створює надзвичайний тиск на домогосподарства та підприємства з наближенням зими.

На фото: Графенрайнфельдська АЕС в Німеччині закрита в 2015 році

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]