На Хмельниччині ще дві парафії приєдналися до ПЦУ

|
Версия для печатиВерсия для печати

3 лю­то­го парафіяни храму се­ла Зу­ба­рі Ізяс­лавсь­кої те­ри­то­рі­аль­ної гро­ма­ди на Хмельниччині проголосували за перехід до ПЦУ.

Про це повідомляє День за днем.

«На­ша Пра­вос­лавна Цер­ква Ук­ра­їни по­пов­ни­лась ще од­ні­єю ре­лі­гій­ною гро­ма­дою. На за­галь­них збо­рах ре­лі­гій­ної гро­ма­ди Свя­то-Сте­фа­нівсь­ко­го хра­му се­ла Зу­ба­рі біль­шіс­тю го­ло­сів бу­ло ви­рі­ше­но при­єд­на­ти­ся до ПЦУ», — по­ві­до­мив бла­го­чин­ний Во­ло­ди­мир Ко­валь­чук.

До скринь­ки для го­ло­су­ван­ня учас­ни­ки збо­рів ки­ну­ли лис­ти, де заз­на­чи­ли свій ви­бір. За ре­зуль­та­та­ми во­ле­ви­яв­лення от­ри­ма­ли 61 го­лос «за», 8 — «про­ти» і од­на осо­ба ут­ри­ма­ла­ся.

«Ві­таю гро­ма­ду з пе­ре­мо­гою і вже на свя­то Стрі­тен­ня Гос­поднього впер­ше у хра­мі бу­де відслужено Бо­гос­лу­жін­ня ду­хо­венс­твом Пра­вос­лавної Цер­кви Ук­ра­їни. Дя­кую жи­те­лям за ак­тивну участь у про­ве­ден­ні збо­рів і че­ка­ємо ак­тивних рі­шень від ін­ших гро­мад Ізяс­лавсь­ко­го ок­ру­гу», — заз­на­чив отець Во­ло­ди­мир.

Ми­ну­лої п’ят­ни­ці, 10 лю­то­го, у Ми­хай­люцькій тер­гро­ма­ді від­бу­ла­ся іс­то­рич­на по­дія — жи­те­лі Ду­бі­їв­ки та За­мо­ро­чен­ня під час збо­рів біль­шіс­тю під­три­ма­ли пе­ре­хід там­тешньої па­ра­фії Різ­два Прес­вя­тої Бо­го­ро­ди­ці до Пра­вос­лавної Цер­кви Ук­ра­їни.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]