На Волині та Полтавщині громади перейшли до ПЦУ

|
Версия для печатиВерсия для печати

У Нововолинську громада Свято-Вознесенського храму перейшла до ПЦУ. За рішення про перехід і за те, щоб Віктор Мельник більше не був настоятелем даного храму, одноголосно проголосували 74 члени релігійної громади, ніхто не висловився проти та не утримався.

Про це повідомляє Буг.

Настоятель Віктор Мельник не захотів підтримати парафіян та на збори не з’явився. За словами очевидців, він прийшов зранку до зібрання, зачинив храм та пішов.

Першим у Нововолинську до ПЦУ після отримання Томосу перейшла релігійна громада вулиці Панасівської ще у 2019 році. Вже на початку повномасштабного вторгнення росії 10 квітня релігійна громада храму святих рівноапостольних Кирила та Мефодія також прийняла рішення про відлучення московського патріархату та приєднання до ПЦУ.

У лоні Української православної церкви, що підпорядковується Російській православній церкві, досі лишаються три храми у Нововолинській громаді та каплиця: Низкиницький монастир, храм святого Великомученика і Цілителя Пантелеймона, храм у Благодатному та каплиця на кладовищі у селі Грибовиця.

Громада в Кременчуцькому районі на Полтавщині перейшла з УПЦ Московського патріархату до ПЦУ.

Про це повідомляє Телеграф.

12 лютого громада храму Введення Пресвятої Богородиці у Білецьківці прийняла рішення про перехід від УПЦ МП до ПЦУ.

З пропозицією про перехід після служби виступив настоятель отець Ігор. Присутні його підтримали одноголосно.

У січні у Кременчуці громада храму Святого Преподобного Серафима Саровського перейшла до ПЦУ, у квітні 2021 року у Спасо-Преображенському храмі ПЦУ села Келеберда Горішньоплавнівської громади відбулося перше богослужіння після переходу до ПЦУ.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]