На Київщині затримали воєнкома, який відправляв за кордон ухилянтів
Державне бюро розслідувань повідомило, що викрило на Київщині посадовця територіального центру комплектування та соцпідтримки, який допомагав ухилянтам виїхати за кордон.
Про це ДБР повідомило у Telegram:
"Посадовець забезпечував виготовлення підроблених документів про непридатність до військової служби. Він діяв у змові зі своїм знайомим, колишнім керівником Київського обласного військкомату, та його сином".
Зловмисники консультували "клієнтів" щодо виїзду до Молдови та Угорщини і були посередниками при передачі хабарів.
Свої послуги спільники оцінювали у 6-10 тисяч доларів залежно від стану здоров’я та віку ухилянтів. Повідомляється, що старшим чоловікам послуга обходилася дешевше.
Подільників посадовця затримали під час отримання 8 тисяч доларів за черговий пакет підроблених документів.
Правоохоронці задокументували дві "угоди" на 14 тисяч доларів. Досудове розслідування триває.
Посадовцю повідомили про підозру в організації незаконного переправлення осіб через держкордон України, вчинене з корисливих мотивів, за попередньою змовою групою осіб (ч. 3 ст. 332 ККУ).
Санкція статті передбачає позбавлення волі до 9 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років з конфіскацією майна.
На цю тему:
Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.
Новини
- 09:01
- Перемога України ніколи не була ціллю для Байдена - Time
- 08:26
- Дрони атакували Рязань і Казань
- 08:00
- ЗСУ відновили положення у Махнівці та Зеленівці, але й втратили
- 20:00
- Погода в Україні на тиждень: 20 – 26 січня 2025 року
- 18:05
- Касьянов: Нам би три місяці протриматися (про ЗРК і БПЛА)
- 17:06
- Бойко, Шуфрич, Мураєв, Симоненко: до списку санкцій РНБО увійшло 18 осіб
- 16:03
- Українці мають годувати Міндіча: офіс президента вирішив, що парламентський телеканал важливіший за дрони та міни на фронті - Железняк
- 15:12
- Прокуратура вимагає повернути до державної власності Михайлівську церкву у Городищі
- 14:01
- Адвокати Коломойського ознайомилися з 225 з 550 томів кримінального провадження БЕБ
- 12:11
- Ворог розстріляв собор упц (мп) у Запоріжжі, в якому досі моляться за рпц
Важливо
ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ
Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.