На вихідних в Україні майже без опадів, потепління триватиме
В Україні в суботу 25 січня без істотних опадів, лише на півдні, сході країни і Дніпропетровській області вночі невеликий дощ, місцями з мокрим снігом.
Про це повідомляє Укргідрометцентр.
25 січня в Україні вночі та вранці туман. Вітер південний, південно-східний, 3-8 м/с.
Температура вночі від 3° тепла до 2° морозу (у Карпатах 2-7° морозу), вдень 1-6° тепла; у південних областях та в Криму вночі 2-7° тепла, вдень 6-11°.
У Києві в суботу без істотних опадів, вночі та вранці туман, вітер південний, 3-8 м/с. Температура вночі 0-2° тепла, вдень 3-5°.
У неділю, 26 січня, в Україні також без опадів. Вітер південний, південно-західний, 5-10 м/с, у Карпатах пориви 15-20 м/с. Температура вночі від 4° тепла до 1° морозу; вдень 4-9° тепла, у східних областях 1-6° тепла, у Криму 8-13°.
Прогноз погоди по столиці на неділю: без опадів, вітер південний, південно-західний, 5-10 м/с. Температура вночі 0-2° тепла, вдень 6-8°.
Фото з відкритих джерел
Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.
Новини
- 20:00
- В Україні завтра де-не-де невеликий сніг, від -5° до +2°С
- 19:30
- Синод ПЦУ заснував Почаївський чоловічий монастир
- 19:10
- Трамп відклав введення мита на товари з Мексики після розмови з Шейнбаум
- 18:17
- Геть від москви: на Буковині ще дві громади змінили юрисдикцію з упц (мп) на ПЦУ
- 17:57
- На Полтавщині деколонізували назви місцин і ботанічних об'єктів
- 16:01
- Адміністрація Байдена сповільнила поставки зброї в Україну у 2024 році – Reuters
- 15:27
- Маск пообіцяв скасувати виплати на сотні мільйонів доларів після отримання доступу до платіжної системи Казначейства США
- 15:18
- Ліквідація бандита Саркісяна в Москві: серед постраждалих ексохоронець Януковича
- 15:04
- Гауляйтера окупованого Сєвєродонецька Моргунова працедавці затримали за бандитизм і викрадення
- 13:57
- Якщо Європа не зможе захистити себе - ніхто не буде її захищати - Мецола
Важливо
ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ
Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.