Населення рф на межі злиднів: що означає для країни-агресорки дефіцит бюджету в 56 млрд доларів

|
Версия для печатиВерсия для печати

Країна тримається лише на звичці росіян у провінції жити в жебрацтві.

Протягом 2022 року доходи Російської Федерації дуже зменшилися, проте дефіцит бюджету, який наразі складає близько 56 мільярдів доларів, зростатиме і надалі. Про це 24 Каналу заявив російський опозиціонер Леонід Невзлін.

Так, доходи країни-агресорки дуже зменшилися. До того ж цінове та кількісне обмеження на продаж нафтопродуктів буде великим ударом для Росії. Адже нафтопродукти є великою статтею у російському бюджеті.

Уже сьогодні Росія не може впоратися з продажем нафти марки Urals. Водночас продаж газу дає надто мало, особливо якщо враховувати, що це продажі, направлені до Китаю.

Отже, єдине, що в такому випадку має робити нормальне керівництво країни – це скорочувати бюджет. А це означає щонайменше необхідність припинити війну.

Але Владімір Путін цього не робитиме.

"Оскільки ми розуміємо, що Путін не зупинятиме війну, а на населення йому начхати, то дефіцит зростатиме зі страшною силою", – зауважив російський опозиціонер.

На думку Невзліна, Кремль навряд змінить свою монетарну політику, а саме – не відпустить рубль до його ринкової вартості. У такому разі населенню Росію не буде чим платити за товари та послуги – росіяни опиняться на межі злиднів.

Утім, у Путіна є певний запас часу, щоб тримати населення на межі бідності. Невзлін зауважив, що мова може йти про близько 1 рік, якщо російський диктатор не програє раніше.

"Але йому доведеться постійно збільшувати витрати на військові цілі", – сказав російський опозиціонер.

"З огляду на те, як російські окупанти ведуть бойові дії у Бахмуті та Соледарі, то в певний момент вони зіштовхнуться з нестачею навіть патронів. Адже просто не встигатимуть їх виробляти за такої витрати. Не говорячи вже про ракети та інше.

"Економічний колапс (в Росії – ред.) вже вирішений і тримається це лише на звичці росіян у провінції жити у злиднях і все одно любити сакральну кремлівську владу", – підсумував він.

Нагадаємо, з 5 грудня 2022 року діє ембарго на російську нафту та цінова стеля у 60 доларів за барель, яку запровадили країни G7, ЄС та Австралія. Такі санкції забороняють європейським компаніям страхувати перевезення російської нафти морським шляхом до третіх країн.

Захід готує нові обмеження на експорт російських нафтопродуктів. Санкції встановлять два ліміти цін на російські нафтопродукти: на дорожчі, як-от дизельне пальне та дешевші – на кшталт мазуту.

Передбачається, нові санкційні обмеження матимуть серйозніші економічні наслідки, оскільки вони набудуть чинності в той самий день, коли ЄС заборонить імпорт російського дизельного палива та інших нафтопродуктів.

Фото: depositphotos/maxxyustas

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

11:44
Там де влада з головою: Німеччина вже готується до можливого нападу рф на НАТО
11:36
Зеленський позбавив держнагород 34-х зрадників України. Портнова це ніяк не "зачепило"
10:07
Схоже, що це "стара" "Булава": CNN оприлюднив фото уламків нової ракети рф, яка атакувала Дніпро 21 листопада
09:07
Системна руйнація Держави українців: "слуги" призначили Катерину Коваль, яка зривала конкурс на керівника САП, членкинею КДКП
08:31
Обов’язкову евакуацію оголосили із Краснопілля на Сумщині
08:00
Ворог окупував Дальнє і просунувся в Торецьку та Кураховому
20:00
У п'ятницю в Україні хмарно, сніг і хуртовини
18:10
Поліцейські, прокурори, судді, ветерани МВС - Громадська рада при Мінветі розкрила владі величезний потенціал для мобілізаційного ресурсу
17:15
МКС видав ордер на арешт командувача військового крила ХАМАС
16:31
Загарбники значно просунулися на сході від Великої Новосілки

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]