Нацполіція оголосила у розшук колишнього топменеджера "Нафтогазу" Бутенка
![Версия для печати Версия для печати](/sites/all/modules/print/icons/print_icon.gif)
![](https://argumentua.com/sites/default/files/18-23-3-3-30948746.jpeg?1686047209)
Голосіївське управління Національної поліції в місті Києві оголосило в розшук Олексія Бутенка – колишнього очільника дочірнього підприємств "Нафтогаз Біоенергія" із групи "Нафтогаз", який також відомий як власник заміського клубу верхової їзди "Конюшня Бутенко".
На оголошення Бутенка у розшук звернув увагу журналіст Юрій Ніколов.
За його даними, Бутенка кілька місяців тому звільнили з посади у "Нафтогазі", він виїхав за кордон і вже після цього його оголосили у розшук.
Крім того, Голосіївський райсуд міста Києва 15 травня арештував майно Бутенка, зокрема земельні ділянки та корпоративні права 9 компаній, якими повністю чи частково володіє Бутенко. Йдеться, зокрема, про фермерське господарство "Агро Ангел", ТОВ "Східна Інвестиційна Група", ТОВ "Коневласник", ТОВ "Робінбут", ТОВ "Конюшня Бутенко-777", ТОВ "Біогазенерго", ТОВ "Ресторан "Коневласник" та інші.
Арешт майна та оголошення у розшук пов’язані з кримінальним провадженням проти Олексія Бутенка, відповідно до якого у період з 2016 по 2019 рік Бутенко "шляхом шахрайства та зловживання довірою, заволодів грошовими коштами на загальну суму $420 000, що становило на той час згідно курсу НБУ 10,56 млн грн, тобто в особливо великих розмірах".
Олексій Бутенко був призначений у "Нафтогаз" у 2021 році до лютого 2023 року очолював "Нафтогаз Біоенергія". Пізніше на посаді директора "Нафтогаз Біоенергія" Бутенка змінив Анатолій Олійник, а з травня 2023 року – Карл Стурен.
За час роботи в "Нафтогазі", за словами самого Бутенка, він реорганізував підприємство "Нафтогаз Біоенергія", яке мало займатися будівництвом та управлінням об’єктами теплоенергетичної інфраструктури на біомасі.
На цю тему:
Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.
Новини
- 13:25
- Промова Президента України на Мюнхенської конференції
- 13:00
- Зеленський: "Я не відмовлюся від членства України в НАТО"
- 12:52
- Збройні сили Європи: Зеленський закликав створити в ЄС власну армію
- 12:42
- США пропонували Україні допомогу в обмін на 50% корисних копалин – Зеленський відмовився
- 12:01
- Валерій Пекар: Якби Зеленський звільнив від себе Україну
- 10:36
- Адміністрація Трампа звільнила сотні співробітників, які контролювали ядерну зброю – CNN
- 08:00
- Бутусов: Політичний бардак і хаос. Зеленський розпочав виборчу кампанію
- 20:00
- На вихідні в Україні сніжитиме, до 13° морозу
- 18:05
- В Італії в умовах секретності пройшла зустріч української агентури ФСБ - духовенства УПЦ МП в країнах Західної Європи
- 17:59
- Зеленський - Трампу: Путін - брехло, можеш на це покладатись
Важливо
ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ
Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.