Охоронець Миколи Тищенка дав свідчення проти "шефа" та вийшов на волю

|
Версия для печатиВерсия для печати

Охоронець підозрюваного у нападі на військовослужбовця нардепа Миколи Тищенка Костянтин Цубера уклав угоду зі слідством та зобов’язався давати свідчення проти нього. За це чоловіка, якого також підозрювали в нападі, звільнили від відбування покарання, йдеться у судовому вироку від 13 листопада.

Зазначається, що Костянтин Цубера уклав угоду зі слідством ще 7 листопада. Він зобов’язався надавати викривальні свідчення проти Тищенка та інших людей, причетних до нападу на колишнього військовослужбовця підрозділу Kraken Дмитра Павлова.

Як і Миколі Тищенку, Цубері повідомили про підозру за ч. 2 ст. 146 ККУ та ч. 2 ст. 127 ККУ (незаконне позбавлення волі людини та катування). Він визнав свою провину та пішов на угоду зі слідством, а суд натомість звільнив його від відбування покарання – санкції статті передбачали п’ять років позбавлення волі для Костянтина Цубери, – замінивши його на іспитовий термін протягом двох років.

Відповідно до рішення суду, Цубера буде звільнений від покарання, якщо не скоїть нового кримінального правопорушення. Також охоронець Тищенка має:

  • з’являтися для реєстрації до органу нагляду,
  • повідомляти про зміну місця проживання, роботи або навчання;
  • не виїжджати за межі України без погодження правоохоронців.

Костянтина Цуберу вже випустили з СІЗО та стягнули на користь держави витрати на проведення судових експертиз вартістю трохи більше ніж 6000 грн. Тим часом самому Миколі Тищенку суд продовжив цілодобовий домашній арешт до 23 грудня.

Нагадаємо, 20 червня у соцмережах з’явилися відео з побиттям у Дніпрі бійця спеціального підрозділу Kraken, 33-річного Дмитра Павлова (позивний «Син») групою людей в балаклавах. Нападники затримали Павлова, коли він гуляв зі своєю дружиною та немовлям, одягнули на нього наручники та кілька разів вдарили. Слідство визначило, що на ветерана напала група людей, яка діяла за вказівкою Миколи Тищенка.

25 червня Тищенку повідомили про підозру та провели обшуки за місцем його помешкання. Під час обшуків за місцем проживання Миколи Тищенка в нього знайшли велику кількість іноземної валюти та коштовні речі. Скільки саме грошей зберігав нардеп, правоохоронці не уточнили. Крім того, Тищенко розбив свій телефон, намагаючись завадити правоохоронцям.

Того ж дня Печерський районний суд Києва обрав запобіжний захід для народного депутата Миколи Тищенка у вигляді цілодобового домашнього арешту.

 

Зображення вгорі: Костянтин Цубера погодився свідчити проти Тищенка за зміну покарання на дворічний іспитовий термін

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]