Ордер на арешт Путіна: що робити Україні?

|
Версия для печатиВерсия для печати

До нашого сорому, досі жоден український суд не визнав відповідальність Путіна. Міжнародний кримінальний суд провину Путіна визнав менш ніж за рік, а українська влада виявилась не здатна навіть за дев'ять років визнати Путіна злдочинцем. Треба визнавати злочинця злочинцем, це має зробити український суд.

Про це пише Юрій Бутусов, голвний редактор видання Цензор.НЕТ.

1. Путін став першим головою держави, яка має ядерну зброю та є постійним членом ради безпеки ООН, на якого виданий ордер на арешт Міжнародного кримінального суду.

2. Путін став всього третім в історії Міжнародного кримінального суду головою держави, на якого виписали ордер - раніше ордер був виписаний на арешт президента Судану Омара Аль-Башира, і на лідера Лівії Муамара Каддафі. Аль-Башир правив 30 років, був усунутий від влади внаслідок перевороту, знаходиться у тюрмі. Каддафі правив 42 роки, був усунутий від влади внаслідок повстання, вбитий при затриманні своїими співгромадянами.

3. В рамках рішення міжнародного суду згідно з Римським статутом Путін має бути заарештований на території 122 країн світу, які ратифікували Римський статут, що визначає повноваження міжнародного кримінального суду. РФ відрізають від повноцінних дипломатичних стосунків з половиною країн світу.

4. Країни Заходу зробили ще один важливий крок, щоб показати - ніяких компромісів з РФ не буде, поки Україна за підтримки світу не доб'ється перемоги. Це неймовірно важливо.

5. Що робити Україна?

а) Україна не ратифікувала Римський статут, через побоювання, що РФ буде подавати позови проти українців. Але з в 2016-му році МКС визнав напад РФ на Україну окупацією, РФ вийшла з складу спостерігачів у МКС. А тепер нове рішення просто ставить Путіна поза законом, і цей важель нам вигідно використовувати, для того, щоб блокувати усю російську діяльність у країнах, які ратифікували Римський статут. Зв'язок з Путіним є тепер підставою для розслідування та накладання юридичних обмежень. Думаю, тепер справа принципу для України все-таки ратифікувати Римський статут.

б) Міністр закордонних справ Кулеба має припинити практику призначення чиїхось коханок та божевільних послами України, і шукати послів серед тих, хто розбирається у міжнародному публічному праві та дипломатії, бо ордер проти Путіна відкриває великі можливості для наступальних дій українських дипломатів проти РФ.

в) До нашого сорому, досі жоден український суд не визнав відповідальність Путіна. Міжнародний кримінальний суд провину Путіна визнав менш ніж за рік, а українська влада виявилась не здатна навіть за дев'ять років визнати Путіна злдочинцем. Підстав для засудження Путіна є багато, наприклад, з 2014-го були підстави для засудження Путіна у справі про загибель українських воїнів під Іловайськом, але і Порошенко і Зеленський блокували цей процес, і тому вироку по Путіну по жодній справі нема. Знову зазирнути в очі Путіну президент Зеленський вже не зможе, після того, що творять російські війська прямі угоди з президентом РФ неможливі. Треба визнавати злочинця злочинцем, це має зробити український суд.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]