Озимі культури в Україні вже сіють у 18-ти областях

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Попри постійні ворожі атаки з боку росії та складні умови тривалої посухи в Україні аграрії вісімнадцяти областей розпочали посівну, — повідомляють у Комітеті Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики.

Так, за даними Міністерства аграрної політики та продовольства України, українські аграрії засіяли вже 1048,7 тисячі гектарів: озиму пшеницю сіють у вісімнадцяти областях, ячмінь – у дванадцяти, жито – в шести, а озимий ріпак сіють аграрії 18-ти областей.

Вже посіяно:

  • озимої пшениці – 340,3 тис. га;
  • озимого ячменю – 16,5 тис. га;
  • озимого жита – 3,4 тис. га;
  • озимого ріпаку – 688,4 тис. га.

Аграрії Волинської, Рівненської, Тернопільської та Львівської областей завершили сівбу озимого ріпаку.

Слід зазначити, що за словами фахівців, на 70% площ, які треба засівати озимими культурами, триває літньо-осіння посуха.

За тими визначеннями запасів вологи, які здійснює Гідрометцентр, на сьогодні 70 або і більше відсотків площ, які потрібно засівати озимими культурами, охоплені посухою. Головна причина — дефіцит опадів упродовж літа, особливо у південних, східних та центральних регіонах.

Зазначається, що досі тільки в 2011 і 2015 роках спостерігалися такі масштабні літньо-осінні посухи – це коли повністю сухі верхні шари ґрунту і відбувається зниження вологи метрового шару ґрунту до нульових значень, тобто повністю сухий метровий шар ґрунту.

«Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]