План Трампа по Україні коштуватиме Європі $3 трлн - Bloomberg

|
Версия для печатиВерсия для печати

Президент США Дональд Трамп дав зрозуміти європейським країнам, що в майбутньому їм доведеться вкладатися у свою безпеку не менше за США, а гарантії безпеки для України — відповідальність виключно Європи.

Про це пише Bloomberg.

За підрахунками агентства, захист України та власних кордонів виллється для європейських країн у додаткові $3,1 трлн. витрат за наступні десять років. Bloomberg Economics брала до уваги вартість підтримки України під час переговорів, відновлення країни та її обороноздатності, а також нарощування військової могутності самої Європи.

Відновлення збройних сил України може коштувати приблизно $175 млрд протягом десяти років — залежно від стану її збройних сил на момент досягнення мирної угоди і від того, яку територію їм потрібно буде захищати, пише Bloomberg.

Утримання миротворчих сил чисельністю 40 тис. осіб коштуватиме приблизно $30 млрд.

Основна частина витрат буде пов'язана з нарощуванням військової могутності країн-членів ЄС та доведенням їх сукупного оборонного бюджету приблизно до 3,5% ВВП, що обговорювалося в штаб-квартирі НАТО в Брюсселі. Якщо для цього європейським країнам доведеться використовувати позикові кошти, то протягом наступного десятиліття потреби лише п'яти найбільших європейських членів НАТО у запозиченнях збільшаться ще на $2,7 трлн, підрахували аналітики Bloomberg Economics.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

20:00
У п'ятницю в Україні - невеликий сніг з дощем
18:06
Корсун: ДІя переходить на кремлівський ресурс під час авторизації користувача. Контррозвідка в державі є?!
17:51
План Трампа по Україні коштуватиме Європі $3 трлн - Bloomberg
16:14
Європарламент визнав нелегітимною владу Грузії
15:05
Мирну угоду обговорюють за спиною Зеленського. Долю України, схоже, вирішено, - Bloomberg (ПОВНИЙ ТЕКСТ)
13:14
61%. українців негативно оцінюють діяльність фракції "Слуги народу" в Раді - це найгірший показник серед політичних сил (ОПИТУВАННЯ)
12:02
31% українців вважають санкції проти Порошенка відволіканням владою уваги від фронту, 24% - розправою з опозицією (ОПИТУВАННЯ)
11:58
Помстою Порошенкові Зеленський витер ноги об кожного четвертого українця, він може розраховувати на взаємність
11:49
Зеленський затвердив санкції проти Порошенка, Коломойського, Боголюбова, Жеваго, Медведчука
10:01
Новини диктатури: "ОП викидає мене з Києва. Щоб виграти вибори, Зеленський спробує заткнути всіх, хто заважатиме", - Шабунін

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]