Мирну угоду обговорюють за спиною Зеленського. Долю України, схоже, вирішено, - Bloomberg (ПОВНИЙ ТЕКСТ)

|
Версия для печатиВерсия для печати

Умови мирної угоди обговорюють за спиною президента України Володимира Зеленського.

Про це пише Bloomberg.

"Ще до того, як президент Володимир Зеленський завтра прибуде на Мюнхенську безпекову конференцію, доля його країни, схоже, вирішена", - пише автор.

Видання зазначає, що найгірший страх українського президента став реальністю - умови мирної угоди обговорюють за його спиною.

Журналісти звернули увагу про слова Трампа щодо низького рейтингу Зеленського.

"Це ще одна річ, яка б порадувала Путіна", - додали вони.

Наводимо повний текст публікації:

"Ще до того, як президент Володимир Зеленський завтра прибуде на Мюнхенську конференцію з питань безпеки, щоб відновити свою справу перед США щодо захисту незалежності України, доля його країни, схоже, вирішена.

Наростало передчуття. За день до телефонної розмови Дональда Трампа з Володимиром Путіним американський лідер по факту зазначив, що «колись Україна може стати російською».

Повна міра того, що він мав на увазі, стала зрозумілою, коли два президенти надіслали один одному запрошення на саміт під час вчорашньої 90-хвилинної розмови. Забудьте про приєднання до НАТО чи США. Україні доведеться поступитися територією, яку Росія почала захоплювати ще в 2014 році.

Зеленського сповістили майже як довідку. Його найгірший страх — що умови мирного врегулювання узгоджуються за його спиною — справджувався.

Його пропозиції важливих корисних копалин України в обмін на захист мали невелику вагу. Міністр фінансів США Скотт Бессент привіз до Києва для підписання Україною угоду про економічну співпрацю «в обмін» на подальшу підтримку.

Поки Трамп йшов на значні поступки ще до початку переговорів, приголомшені європейські союзники зіткнулися з рахунком у 3 трильйони доларів, щоб зміцнити свою оборону та відбудувати післявоєнну Україну.

Є гірка іронія, що саме в Мюнхені в 1938 році західні держави вірили, що зможуть стримати нацистську агресію, погодившись на анексію Німеччиною частини Чехословаччини.

Дехто бачить відлуння цієї невдалої політики умиротворення в грі зараз і прогнозує, що Путін продовжуватиме тестувати східний фланг НАТО. Критики кажуть, що Європа повинна звинувачувати лише себе, бо очікує, що США захищатимуть її нескінченно довго.

Україна перебуває на воєнному стані після вторгнення Росії в 2022 році, але майбутнє її військового лідера під питанням. Трамп підкреслив «погані» результати опитувань Зеленського та необхідність виборів, не дуже тонкий натяк на те, що він хоче його піти.

Це ще одна річ, яка б порадувала Путіна."

Зображення вгорі. В. Зеленський під час вчорашньої зустрічі з Бессентом у Києві. Фотограф: Андрій Кравченко/Bloomberg

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

16:14
Європарламент визнав нелегітимною владу Грузії
15:05
Мирну угоду обговорюють за спиною Зеленського. Долю України, схоже, вирішено, - Bloomberg (ПОВНИЙ ТЕКСТ)
13:14
61%. українців негативно оцінюють діяльність фракції "Слуги народу" в Раді - це найгірший показник серед політичних сил (ОПИТУВАННЯ)
12:02
31% українців вважають санкції проти Порошенка відволіканням владою уваги від фронту, 24% - розправою з опозицією (ОПИТУВАННЯ)
11:58
Помстою Порошенкові Зеленський витер ноги об кожного четвертого українця, він може розраховувати на взаємність
11:49
Зеленський затвердив санкції проти Порошенка, Коломойського, Боголюбова, Жеваго, Медведчука
10:01
Новини диктатури: "ОП викидає мене з Києва. Щоб виграти вибори, Зеленський спробує заткнути всіх, хто заважатиме", - Шабунін
09:07
Генерал Наєв повідомив про прибуття на фронт
08:56
Трамп відмовився називати Україну рівноправним учасником переговорів про мир
08:13
Провідні країни ЄС зажадали від США своєї участі у переговорах щодо України

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]