Подарункові шахи: для кого цей сувенір?

|
Версия для печатиВерсия для печати

Шахи — одна з найдавніших ігор в історії людства. Вважається, що їхні прототипи з’явилися в Індії близько IV тисячоліття до нашої ери. Згодом змінювалися їхні назви, правила й набори фігур. Однак одне лишалося незмінним — гра була популярною серед безлічі народів. І сьогодні вона лишається в списку найкращих подарунків для успішних людей.

 Експерти компанії Fama розповідають, для кого можна купити набір шахів в ексклюзивному виконанні. 

Подарункові шахи

Фото: Fama.ua

Бізнесмени

Сучасна комерція передбачає вміння прораховувати свої дії на кілька кроків уперед. Тому дорогі шахи — ідеальний подарунок для ділової людини. Вони стануть символом її стратегічного мислення та вміння ухвалювати правильні рішення у складних обставинах. 

Для бізнесмена краще вибрати подарункові шахи, для виготовлення яких використовуються ексклюзивні матеріали:

  • дорогоцінні метали;
  • самоцвіти;
  • цінні породи деревини;
  • метеоритне залізо;
  • карбон та інші високотехнологічні полімери. 

Точний вибір залежатиме як від уподобань отримувача, так і від вашого бюджету. Пам’ятайте, що такі сувеніри не завжди коштують дуже дорого — ви можете знайти набір за кілька тисяч гривень. 

Поціновувачі історії

Сувенірні шахи також сподобаються людям, які докладно вивчають минуле задля власного задоволення чи написання наукової роботи. Для них буде дуже важливим зв’язок цієї гри з розвитком могутніх цивілізацій — Індії, Персії, Арабського халіфату, Португалії та інших. Якщо ви вибираєте для них шахи купити краще набори, у яких фігури зображають воїнів цих народів. Обов’язково зверніть увагу на ступінь деталізації, адже найвищу цінність матимуть саме колекційні комплекти. 

Елітні шахи часто використовують, щоб відтворювати реальні історичні битви. Тому ви можете вибрати на день народження і комплекти в тематиці цивілізацій, які не захоплювалися цією грою. Це Давня Греція, Римська імперія, середньовічна Німеччина тощо. Купуючи набір у подарунок, орієнтуйтеся саме на вподобання адресата. 

Колекціонери

Багато людей збирають унікальні предмети, витрачаючи чималі гроші на придбання ексклюзивних сувенірів та аксесуарів. Ви можете показати, що поділяєте їхні інтереси, придбавши неповторний набір шахів. На ринку доступні раритетні набори — китайські з фігурками зі слонової кістки та середньовічні європейські з ажурної порцеляни. 

шахи подаррункові

Фото: Fama.ua

Купуючи шахи на подарунок, обов’язково уточнюйте, чи мають вони історичну цінність, де саме й коли вони були виготовлені. Ідеальний варіант — придбати комплект, який має сертифікат автентичності. Такі сувеніри потребують дуже обережного поводження, тож вам доведеться уважно обирати продавця - резюмують спеціалісти компанії. 

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

20:00
На вихідних сніжитиме та дощитиме на заході та півночі країни
18:02
Ось чим займається поліція під час війни, на що витрачається державний ресурс: оголошену в розшук вебкам-модель з Полтави засудили до трьох років умовно
16:03
Politico: Залякування словацького прем'єра Фіцо про енергетичну кризу в Європі провалилися
14:41
Ворог окупував Даченське, Новий Труд і Вовкове та ще багато де просунувся
14:33
Суд виніс вирок експрокурору та його поплічнику за "мільйонний хабар для ОГП"
13:02
Боєздатні бригади повністю залишили без поповнення, зокрема на Лиманському напрямку, - Бутусов
12:46
Замовники вбивства рятують покидька усіма можливими засобами: у Львові розпочалося засіданні у справі про вбивство Фаріон, перед цим суд "замінували"
12:01
Кількість податкових інспекцій в Україні за минулий рік скоротилася на 78%, – Гетманцев
11:01
Глави МЗС Німеччини та Франції прибули з візитом у Дамаск
10:04
Дар’я Каленюк: Про створення нових 14 бригад

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]