Порт Тартус у Сирії розірвав інвестиційну угоду з компанією із росії

|
Версия для печатиВерсия для печати

Нова влада Сирії анулювала угоду про інвестиції між російською компанією «Стройтрансгаз» і сирійським середземноморським портом Тартус.

Про це повідомляє Радіо Свобода з посиланням на сирійську газету «al-Watan».

«Усі доходи від діяльності порту тепер спрямовуються на благо сирійської держави. Робітники, зайняті в порту, повернуться під управління сирійської сторони», - цитує видання слова директора Тартуської митниці Ріяд Джуді.

З його слів також випливає, що, всупереч контракту, російська сторона не модернізувала механізми порту.

Російський «Стройтрансгаз» це повідомлення поки не коментував.

У публікації також стверджується, що робота порту Тартус пожвавилась після зміни влади в Сирії, туди прибувають суховантажі з інших країн. У цьому ж порту розташована і військово-морська база Росії.

У квітні 2019 року тодішній віцепрем'єр Росії Юрій Борисов анонсував угоду про оренду порту Тартус на 49 років. Тоді ж було укладено інвестконтракт на 49 років із компанією «Стройтрансгаз», головним бенефіціаром якої є Геннадій Тимченко. За умовами контракту компанія мала вкласти в модернізацію порту понад $500 млн.

Видання зазначає, що після повалення режиму Башара Асада в Сирії на початку грудня доля цієї бази і авіабази в Латакії опинилася під питанням. Повідомлялося, що російські війська вступили в переговори про долю баз із новою сирійською владою. У грудні повідомлялося, що Росія вивела свої кораблі з порту Тартус, а також імовірно почала евакуювати майно. Наразі ні про які рішення про закриття баз і виведення військового контингенту та персоналу оголошено не було.

Зображення вгорі: порт Тартус. Фото з відкритиж джерел

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]