Президенти Польщі та Литви готові до будь-якого сценарію на Сувальському перешийку

|
Версия для печатиВерсия для печати

Візит президентів Польщі та Литви до Сувальського перешийку свідчить про те, що обидві країни готові до будь-якого сценарію і будуть захищатися, якщо буде потрібно.

Про це повідомляє Польське радіо. Наводячи коментар заступника очільника Міністерства закордонних справ Пьотра Вавжика щодо зустрічі президентів Республіки Польща Анджея Дуди та президента Литовської Республіки Ґітанаса Науседи у литовському Маріямполі, яка відбулася еапередодні.

Президенти Польщі та Литви Анджей Дуда та Ґітанас Науседа відвідали Сувальський перешийок у четвер, 7 липня, по обіді. Спочатку вони спільно відвідали мобільний командний пункт Багатонаціональної дивізії «Північний Схід» у Шиплішках (Сувальський повіт), потім відвідали батальйон матеріально-технічного забезпечення ім. Великого князя литовського Вітовта у литовському Маріямполі.

«Ця подія має як внутрішнє, так і зовнішнє значення. Цей візит показує не лише мешканцям нашого регіону, а й громадянам обох країн, що ця вирішальна точка на карті є безпечною, оскільки там перебувають президенти, оскільки вони зустрічають військових, не тільки своїх країн, а й Північноатлантичного альянсу, що НАТО знаходиться на перешийку і, якщо буде потрібно, воно буде його захищати», - сказав Польському агентству преси заступник очільника Міністерства закордонних справ Пьотр Вавжик.

Посадовець додав, що «це також меседж потенційному російському чи білоруському агресору, що якби він вдарив по цьому місцю, то йому було б непросто не тільки через присутність військ цих двох країн, а й всього Альянсу, тому це також демонстрація для росії та білорусі».

Багато експертів називають Сувальський перешийок стратегічним пунктом для всього НАТО. Цей перешийок — це територія навколо Сувалків, Августова та Сейнів, що з’єднує Польщу з Литвою та іншими балтійськими країнами і водночас відокремлює Калінінградську область росії від білорусі.

«Аргумент»


 В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]