Призначення Кирила Тимошенка радником свідчить про те, що Умєров не є самостійним керівником Міноборони - Бутусов


Призначення Кирила Тимошенка на посаду штатного радника міністра оборони Рустема Умєрова говорить про те, що Умєров не став самостійним керівником в Міноборони.
Таку думку висловив у фейсбуці головний редактор Цензор.НЕТ Юрій Бутусов.
Журналіст нагадує, що Тимошенко на державній посаді, повʼязаній з контролем регіональної влади та "великим будівництвом", користувався майном одіозного тіньового "авторитета" Давітяна та забудовника Ніконова, його компанія безпідставно отримала великі підряди від держави в медіа сфері.
"Чи може Тимошенко відповідати за імідж та комунікації Міноборони, якщо він спаплюжив свою посаду в Офісі Президента та свій власний імідж?
Складається враження, що Умєров безпідставно подарував зручні теплі місця для військовозобовʼязаного Тимошенка та для його співробітників, щоб сховати їх від мобілізації і щоб дати йому можливість побудувати нові схеми освоєння державних коштів", - пише Бутусов.
До речі, як додає журналіст, джерела Цензор.НЕТ кажуть, що Тимошенко проявляє велику цікавість та бере участь у нарадах, які Умєров проводить щодо будівництва оборонних споруд.
Раніше повідомлялося, що колишній заступник голови Офісу Президента Кирило Тимошенко з 1 березня працює радником міністра оборони України Рустема Умєрова. Наприкінці 2022 року ЗМІ повідомляли, що Тимошенко їздить на "Porsche" за $100 тис. та орендує у забудовника Ніконова маєток на 1,2 тис. кв.м за втричі нижчою ціною.
Фото з відкритих джерел
На цю тему:
- Колишній куратор "великого крадівництва" отримав посаду у Міноборони
- Заступник Єрмака Кирило Тимошенко захопив позашляховик, наданий Україні для вивезення людей із зони бойових дій
- Тільки після публічного ляпаса Кирило Тимошенко припинив використовувати гуманітарний автомобіль як службовий
- Кирило Тимошенко загребе ще 120 мільйонів з держбюджету, щоб злити їх фірмі, записаній на студентку і лектора зі школи його дружини
- Найбільш розпіарений заступник Єрмака Кирило Тимошенко за допомогою Мінкульту тягне в сім'ю бюджетні гроші
- Як так виходить, що фігуранти гучних корупційних розслідувань тільки закріпляються в Офісі Президента
Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.
Новини
- 10:01
- У Польщі сьогодні стартує саміт Тримор’я
- 08:00
- КНДР офіційно заявила про участь своїх військ у війні з Україною
- 20:00
- Прогноз погоди в Україні на 28 квітня – 4 травня 2025 року
- 18:08
- Юрій Касьянов: В’єтнамський урок для України
- 16:04
- Foreign Affairs про армію США: «Порожній арсенал демократії»
- 14:10
- Михайло Кригель: Афганський урок для України
- 12:14
- Корсун: Падіння додатків Дія, Ощад, Нова пошта - що це було?
- 10:59
- Президент України зустрівся з Державним секретарем Ватикану
- 08:00
- Ворог зайняв Новеньке, Басівку, Журавку та Веселівку на Сумщині
- 20:00
- У неділю в Україні ще більше похолодає
Важливо
ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ
Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.