ПВК «Вагнер» вербує ув'язнених колоній Петербурга, щоб ті йшли попереду та «шукали нацистів» на Донбасі

|
Версия для печатиВерсия для печати

Ув'язненим колоній Санкт-Петербурга (росія) обіцяють свободу і 200 тисяч рублів за півроку, якщо ті погодяться їхати на Донбасі і залишаться після цього живими.

Про це виданню «Важные истории» повідомили родичі ув'язнених, які відбувають покарання до ІК-7 «Яблунівка» та ІК-6 «Обухово».

За словами родича одного з тих, хто відбуває покарання в ІК-7, до колонії прибули «перевіряючі», які прочитали ув'язненим лекцію про необхідність «захищати Батьківщину». Після їхнього від'їзду старшини (теж ув'язнені, які допомагають керувати загонами) «почали проводити у загонах роботу». Вони повідомили, що можна поїхати на Донбас, поїздку оформлятимуть як етап та до кордону повезуть під конвоєм.

Від ув'язнених не приховували, що ті «підуть в авангарді шукати нацистів і живими повернуться не всі», каже співрозмовник.

«Спочатку говорили, що повернуться близько 20 відсотків, – каже родич ув'язненого. - Потім - що "майже ніхто не повернеться". Тим, хто виживе, обіцяють винагороду у 200 тисяч рублів та амністію. А якщо загине – обіцяють виплатити сім'ї 5 мільйонів рублів. Це все лише на словах, на папері ніде не буде зафіксовано. При цьому всю інформацію передають не безпосередньо, а через старшин. Вербує людей ПВК „Вагнер“. Цього ніхто не приховує, старшини говорять про це».

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]