Рєзнікович, який очолював майже 30 років театр «російської драми» в Києві, йде з посади

|
Версия для печатиВерсия для печати

Художній керівник Національного академічного драматичного театру ім. Лесі Українки, який кияни знають як театр «російської драми», йде з посади генерального директора – художнього керівника театру.

Про це йдеться в повідомленні на сторінці драмтеатру у соцмережах.

Там повідомили, що за час повномасштабного вторгнення відомий театральний режисер та артист за станом здоров'я часто знаходився на лікуванні у Великій Британії і не міг продовжувати активну роботу на адміністративній посаді, проте завзято допомагав театру.

Наступником пана Резніковича, виконуючим обов'язки директора, призначено його учня та послідовника Кирила Кашлікова, який вже в квітні запустив роботу театру та разом із командою театру перезапустив репертуар переважно українською мовою та прибрав із назви закладу слово «російський».

У повідомленні також йдеться про те, що театр ім. Лесі Українки став тимчасовою сценою для колег з Національного академічного драматичного театру ім. І. Франка та Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру ім. М. Куліша.

Михайло Резнікович – народний артист та Герой України, лауреат Національної премії ім. Т. Г. Шевченка, академік-співзасновник Національної академії мистецтв України. На посаді гендиректора – художнього керівника театру перебував із 1994 року. Працював на радіо, телебаченні, зняв кілька кінострічок.
Нагадаємо, минулого року Михайло Резнікович укотре переміг в конкурсі на керівну посаду. Очолювати драмтеатр він мав найближчі п'ять років.

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]