Реєстр державних зрадників створили в Україні

|
Версия для печатиВерсия для печати

Національне агентство з питань запобігання корупції та ГО "Рух ЧЕСНО" внесли перших 100 осіб до реєстру державних зрадників, серед них 13 медійників.

Про це Національна рада з питань телебачення і радіомовлення повідомила у Фейсбуці.

Серед цих 100 осіб 73 - політики, 13 - представники правоохоронних органів, 13 – медійники, а також один суддя.

У реєстрі зібрані дані про колаборантів із 14 областей України.

Із представників медіасфери до реєстру внесені:

Кирило Вишинський, Ігор Гужва, Сніжана Єгорова, Андрій Єрмолаєв, Світлана Крюкова, Гліб Ляшенко, Оксана Марченко, Олеся Мєдвєдєва, Діана Панченко, Михайло Погребинський, Володимир Рогов, Олексій Романов, Олександр Семченко.

Перед тим, як внести особу до цього списку, "Рух Чесно" перевіряє потенційних кандидатів. Для перевірки інформації він активно співпрацює із правоохоронними органами і громадськими організаціями.

Загалом у реєстрі чотири категорії осіб: політики, судді та юристи, медійники і правоохоронні органи.

"Рух Чесно" продовжує шукати колаборантів і закликає усіх, хто має таку інформацію, ділитися нею.

Інформацію про всіх учасників списку можна переглянути за посиланням https://www.chesno.org/traitors/.

Як повідомлялося, Верховна Рада 3 березня ухвалила закон, яким передбачила кримінальну відповідальність за колабораційну діяльність.

Президент України Володимир Зеленський 6 квітня повернув до Верховної Ради зі своїми пропозиціями закон щодо посилення відповідальності за колабораційну діяльність.

Секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данілов заявив, що створення та оприлюднення списку колаборантів можливе тільки після певної юридичної процедури.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]