РФ ракетою зруйновала в Одесі Спасо-Преображенський собор, який "освячував" кіріл (гундяєв)

|
Версия для печатиВерсия для печати

Вночі 23 липня внаслідок чергової ракетної атаки росіян в Одесі було зруйновано Спасо-Преображенський кафедральний собор.

У міськраді повідомили, що, крім значних пошкоджень будівлі, постраждали православні святині: з-під завалів дістали Касперовську ікону Божої Матері, яка є покровителькою Одеси.

 

На місці прильоту по собору працюють рятувальники та міські комунальні служби, повідомляє Telegram-канал міської ради Одеси.

Внаслідок ворожої атаки вночі 23 липня в Одесі одна людина загинула, 22 поранених, серед яких 4 дітей.

Нагадаємо, спорудження церкви за проектом інженера В. Вонрезанта планувалося закінчити в 1797 р, але урочисте освячення церкви відбулося лише 25 травня 1809 р. Головний престол соборної церкви був освячений на честь Преображення Господнього, правий носив ім’я святого Миколая і лівий – ім’я святого Спиридона. Після освячення церква отримала свою остаточну назву — Спасо-Преображенська.

Спасо-Преображенський кафедральний собор Української православної церкви Московського патріархату – найбільший православний храм Одеси. Був зведений наприкінці XVIII-початку XIX століть. Був зруйнований комуністами 1936-го і відтворений на початку 2000-х. У 2010 році собор освятив "патріарх московський та всієї Русі" кірілом (агентом КДБ СРСР, пізніше - ФСБ рф гундяєвим).

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]