Російські диверсанти можуть потрапити до Молдови гирлом Дунаю

|
Версия для печатиВерсия для печати

"Важливий фактор ризику для Молдови і України (згадаймо початок окупації Криму)

В українських та закордонних недержавних та державних експертів по ситуації в Молдові (і в т.ч. у Придністров'ї) стало таким загальним місцем в прогнозуванні впливу Росії на розкачування ситуації в сусідній країні те, що у країни-агресора (увага!) немає "прямого доступу" на територію Молдови.

Спеціально для колег Моніторингова група "Інституту Чорноморських стратегічних досліджень" наводить свіженький приклад, що руйнує їхню логіку.

Турецький танкер BLUE CHEM, IMO 9519614, вийшов з Новоросійська о 18:02 28 червня і вже о 13:30 2 липня цього року прибув по річці Дунай до молдовського порту Джурджулешти... Через Сулінське гірло. Частину шляху пройшов по український ділянці Дунаю в районі Рені.

 

Варто нагадати не тільки прогнози щодо того, що РФ буде в жовтні намагатися створити в Молдові, де 20 жовтня 2024 президентські вибори і референдум по вступу в ЄС, "антимайдан", а те, що перші спецназівці РФ з материка зі зброєю потрапили в Севастополь в переддень початку окупації в лютому 2014 саме на цивільному судні - старенькому суховантажі...

BLUE CHEM, IMO 9519614, dwt 7003 t, Flag Panama, Year built 2010, Port of departure RU NVS 2024-06-28 18:02 (UTC+3), Port of destination MD GIU 2024-07-02 13:30 (UTC+3).

Registered owner & Ship manager/Commercial manager LOLA SHIPPING LTD Istanbul Deri Organize Sanayi Bolgesi, Kumpas Caddesi, Deri OSB Mah, 10, Tuzla, 34956 Istanbul, Turkey."

Автор: Андрій Клименко, керівник Моніторингової групи "Інституту Чорноморських стратегічних досліджень", головний редактор BlackSeaNews

(Джерело).

Скрінщоти автора

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]