Шмигаль: Україна запаслася модульними котельнями, генераторами та очищувачами води

|
Версия для печатиВерсия для печати

В Україні в рамках підготовки до опалювального сезону ремонтують пошкоджені об'єкти інфраструктури, а також зробили запас модульних котелень, генераторів та очищувачів води.

Про це сказав Прем’єр-міністр Денис Шмигаль, відповідаючи на запитання журналістів під час конференції з питань відновлення України у швейцарському місті Лугано, передає кореспондент Укрінформу

"Ми роботу з підготовки до опалювального сезону почали приблизно місяць тому, розуміючи всі величезні виклики і загрози, коли декілька сотень котелень розбиті, втрачені. Ми розуміємо, що це ризик для міст, ми взялися їх відновлювати і фактично розуміємо, що ми їх відновимо. Крім цього, ми зробили і створили відповідний запас модульних, швидких котелень, які можна привозити і розгортати до одного тижня на різних видах палива", - сказав Шмигаль.

Він додав, що в Україні також зробили запас спеціальних генераторів для електроенергії та очищувачів для питної води, що теж, як показала війна, є величезною проблемою для міст, у яких зруйнована інфраструктура.

"Тобто ми готуємо опалювальний сезон, але зрозуміло, де вщент розбиті великі теплоелектростанції, то там швидко відновити централізоване теплопостачання буде складно. На такі випадки теж прописані процедури", - сказав Шмигаль.

Глава уряду додав, що треба бути готовими і чесними з того приводу, що не в усіх випадках вийде відновити централізоване теплопостачання вже в цьому році, і в багатьох містах його треба відбудувати "з нуля", але над цим працюють.

Як повідомлялося, Кабінет Міністрів 10 червня вніс зміни до обсягів квот товарів, експорт яких підлягає ліцензуванню, обнуливши квоти на експорт низки енергоресурсів. Мова йде про експорт мазуту та природного газу власного видобутку; кам'яного вугілля, антрациту та твердого палива, одержаного із кам’яного вугілля (крім коксівного вугілля).

Кабмін доручив до початку опалювального сезону накопичити не менше 19 млрд куб. м газу в українських газосховищах та довести обсяги вугілля на складах ТЕС і ТЕЦ до щонайменше 2 млн тонн.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

20:00
У вівторок в Україні трохи сніжитиме на сході, вдень близько 0°
19:02
НАБУ розслідує справу кума Єрмака про незаконне збагачення на 30 мільйонів
19:02
Постпред президента у Криму Таміла Ташева стала народною депутаткою
18:04
Україна 2025: на межі
17:04
The Times звинуватила українську владу у корупції, через яку провалили реалізацію програми захисту енергооб’єктів
16:10
Юрій Касьянов: Час домовлятися. Поки не пізно
15:03
В Україні почав діяти Єдиний державний реєстр домашніх тварин
14:43
Корумпована "зелена" влада знищила конфіскацію майна корупціонерів - це знущання верхівки над українцями та свідомий "кидок" західних партнерів
13:14
"Належить олігарху": ЄБРР вирішив не фінансувати ДТЕК. А Зеленський брехав, що олігархів в Україні немає
12:16
Це також "план внутрішньої стійкості" Зеленського: СБУшники купили два люксові мінівени майже по 3 мільйона

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]