Створено базу даних командирів з рф, які беруть участь у війні в Україні

|
Версия для печатиВерсия для печати

Російське видання «Проект» склало базу даних з інформацією про підрозділи військ рф, які беруть участь у війні в Україні, а також їхніх командирів.

Всього в ній зібрана інформація про 166 командирів і 150 підрозділів, вони представляють 53 регіони росії.

Пошук по базі можна здійснювати по регіону дислокації, напряму наступу, військам, військовому округу, а також за званням командира. Так, «Проекту» відома інформація про 72 генерали та адмірали, 69 полковників і 16 підполковників. Цікаво, що у багатьох із них виявлено борги, а також родинні зв'язки в Україні. Деякі народилися в нашій країні.

Скріншот
Видання пише, що чисельність російської армії становить 900 тисяч осіб, перед початком повномасштабного вторгнення в Україну біля кордонів нашої країни було зосереджено близько 20% особового складу. Масштаби мародерства на захоплених російськими військами територіях у «Проекті» пояснюють тим, що у війні беруть участь вихідці з найбідніших регіонів Росії. Офіцери-загарбники отримують більше солдатів, але навіть командувачі армією та флотом, які потрапили у вибірку, заробляють на порядок менше, ніж ті, хто послав їх на війну.

Скріншот
«Середній прибуток офіцера, який командує сухопутною армією, у 2019 році був близько 270 тисяч рублів на місяць. Для порівняння, заступники міністра оборони РФ Сєргєя Шойгу заробляли (тільки офіційно) у той же період у середньому 1,2 млн рублів на місяць, а офіцери Генштабу, які безпосередньо керують армією та флотом Росії, - у середньому 300 тисяч», - пише видання.

У кожного третього найвищого командира армії з тих, хто бере участь у нападі на Україну, виявлено борги, у тому числі з ЖКГ та аліментів. П'ятеро людей з вибірки притягувалися до адміністративної відповідальності, у тому числі за небажання боротися з корупцією серед підлеглих, кожен п'ятий – отримував штрафи ДІБДР, а кожен шостий – не платив їх вчасно.

Скріншот

Реальний бойовий досвід є лише у 23% тих, хто потрапив у вибірку «Проекту».

За даними Генштабу Міноборони України станом на 22 травня на нашій землі вже загинули близько 29 050 особового складу армії окупантів.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

20:00
У четвер дощ та мокрий сніг лише на заході України
19:04
Пропагандистам Зеленського є чому повчитися: мерія Туркменбаші перед візитом посла США влаштувала "потемкінські" базари і поставила за прилавки вчителів англійської
18:06
Ексочільник Хмельницької обласної прокуратури Олійник продовжує працювати прокурором після скандалу з інвалідністю
17:33
Бюджетні електромобілі: що пропонує ринок
17:04
Покидька Царьова ще раз засудили - тепер до 8 років в'язниці
16:24
Тепер вже колишній полковник СБУ отримав 10 років тюрми за хабар в $60 тисяч
15:42
А ви воюйте. Суд скасував арешт майна родини ексміністра енергетики Ставицького, який обікрав Україну
14:02
Ймовірно кожен двадцятий чоловік в Україні загинув на війні, або отримав важкі поранення – The Economist
12:11
Від фіктивного днопоглиблення та "буксирних схем" на Одещині — до хабарів із київських маршрутників: суд поновив на посаді одіозного портовика
12:04
З фронту вилучили партію неякісних 82-мм мін

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]