Суд ЄС оштрафував Угорщину на €200 млн за відмову приймати біженців

|
Версия для печатиВерсия для печати

Вона також виплачуватиме по €1 млн на день, доки не усуне порушення.

Європейський суд у Люксембурзі оштрафував Угорщину на €200 млн євро за недотримання політики прийому біженців, ухваленої у всьому Євросоюзі. Крім того, починаючи з 13 червня з Будапешта щодня стягуватиметься по одному мільйону євро доти, доки він не приведе своє законодавство у відповідність до європейських стандартів. Відповідне рішення було опубліковано на сайті суду.

"Умисний обхід правил загальної політики Євросоюзу в цілому є абсолютно новим і виключно серйозним порушенням законодавства блоку", – йдеться в документі.

Європейський суд визнав незаконним рішення Угорщини, ухвалене у 2020 році. Згідно з ним, дозвіл на в'їзд до країни могли отримати лише ті, хто вже отримав статус біженця у Києві чи Белграді. В інших випадках людей розвертали на кордоні.

Судді вважають, що Угорщина перекладає відповідальність за біженців на інші країни ЄС, і це є "серйозною загрозою базовому принципу солідарності".

Як зазначає "Бі-Бі-Сі", після 2015 року, коли до Угорщини прибуло понад мільйон біженців – здебільшого із Сирії – Будапешт зайняв жорстку позицію щодо мігрантів, які приїжджають з-за меж ЄС. Для того щоб зупинити їх, угорська влада звела на кордоні загородження.

На рішення суду відреагував прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан. "Рішення суду оштрафувати Угорщину на 200 млн євро плюс один мільйон євро на день (!!!) за захист кордонів ЄС обурливо та неприйнятно. Схоже, що нелегальні мігранти для брюссельських бюрократів важливіші за власних європейських громадян", - написав він.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]