Світові ринки акцій та облігацій втратили 30 трильйонів доларів за рік - таких втрат не було з часів кризи 2008 року

|
Версия для печатиВерсия для печати

Світові ринки акцій та облігацій за підсумками 2022 втратили понад 30 трильйонів доларів.

Про це пише Financial Times.

Це найвищий показник із часів світової фінансової кризи 2008 року.

Глобальний індекс акцій ринків розвинених і ринків, що розвиваються, MSCI All-World втратив п'яту частину своєї вартості. На 19% упав індекс S&P 500, Nasdaq знизився на 33%. Індекс MSCI Europe скоротився на 11% у євро, основні індекси китайських бірж - на 22% у юанях

Ринкова вартість компаній, що торгуються на всіх світових фондових біржах, впала на 25 трлн доларів. При цьому, зазначає FT, падіння ринку акцій супроводжувалося втратами на ринку облігацій, чого не спостерігалося під час попередніх фінансових криз. 

Основними причинами падіння видання називають підвищення відсоткових ставок на тлі високої інфляції у США та інших розвинених країнах, а також війну в Україні, яка порушила ланцюжки глобальних постачань.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]